fbpx
Береговій охороні США передали 55 катер класу Sentinel

Береговій охороні США передали 55 катер класу Sentinel

Берегова охорона США Патрульні катери Світ США Флот

Bollinger Shipyards поставила береговій охороні США новітній катер швидкого реагування (FRC) Melvil Bell.

Компанія успішно доставила катер класу Sentinel береговій охороні у Кі-Уесті в штаті Флорида.

Цей катер є 181-ю поставкою Bollinger береговій охороні за 35 років і 55-й катер швидкого реагування в поточній серії.

Melvin Bell – останній із шести FRC, які будуть розміщені в Бостоні, відомому як місце народження Берегової охорони США.

Катер долучать до морської безпеки, охорони та захисту довкілля на значній території північного сходу США.

Патрульний катер Melvil Bell класу Sentinel. Листопад 2023. США. Фото: Bollinger Shipyards

Список пріоритетів берегової охорони на 2024 фінансовий рік включає плани закупівлі ще чотирьох FRC для розширення присутності США в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Нові катери замінюють застарілі патрульні катери класу Island, збудовані верфями Bollinger 30 років тому та які США передавали Україні.

Катер класу Sentinel розроблений на базі проєкту «Damen Stan patrol vessel 4708» нідерландської суднобудівної компанії Damen Shipyards.

Довжина катера 46,9 м, водотоннажність – близько 200 т, швидкість – 28 вузлів, дальність плавання – до 2500 морських миль, автономність – 5 діб.

Катери призначені для протидії незаконній міграції та контрабанді, контролю рибальства, проведення пошуково-рятувальних операцій, забезпечення безпеки портів і водних шляхів сполучення.

Початковий контракт вартістю 88 млн доларів на проєктування та будівництво головного корабля серії FRC (Fast Response Cutter) був укладений за результатами тендеру з Bollinger Shipyards у вересні 2008 року.

Нагадаємо, у серпні цього року стало відомо, що компанія SAFE Boats придбає озброєння для катерів класу Island українського флоту.

Берегова охорона США Патрульні катери Світ США Флот