fbpx
Бійці «Азову» провели снайперський курс

Бійці «Азову» провели снайперський курс

навчання НГУ ОЗСП «Азов» Снайпінг Україна

Пройшов шеститижневий снайперський курс, що був організований для чинних бійців «Азову», які виявили бажання служити в снайперській групі полку.

Про це повідомляється у пресцентрі полку «Азов».

Перші два тижні проводили теоретичні заняття, а вже наступні 4 тижні майбутні снайпери відточували свої навички на полігоні.

Повідомляється, що до курсу були залучені ті бійці полку, які близько року проходили службу в інших підрозділах «Азову».

«Бійці складали вогневу підготовку та проходили психологічні тести. І тільки після вдалого проходження, хлопці потрапили на випробувальний термін, протягом якого чинні бійці снайперської групи придивлялися до них та їхнього рівня підготовки», – розповідає командир снайперської групи полку Хват.

Тренування снайперів. Фото: Полк "Азов"

Під час курсу майбутні снайпери навчалися працювати з різною зброєю та озброєнням: автоматами, пістолетами, важкою піхотною зброєю, яка застосовується для прикриття, ручними гранатометами різних типів тощо.

Значна частина курсу була присвячена відпрацюванню польових навичок: маскуванню, прихованому переміщенню по різних ділянках місцевості, обладнанню позицій для спостереження та ведення вогню.

Наприкінці курсу військовослужбовці відпрацювали роботу в складі відділення.

Крім того, великий акцент під час проходження курсу був зроблений на фізичній підготовці бійців, на розвиткові фізичних здібностей.

«Вдосконаливши свої вміння, найкращі бійці поповнили лави снайперської групи полку «Азов» і вже зараз готові до виконання нових бойових завдань задля захисту своєї країни та безпеки громадян», — зазначили у полку.

Читайте також: У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ, що дислокується в Десні, снайпери відточують свою майстерність.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


навчання НГУ ОЗСП «Азов» Снайпінг Україна