fbpx
Бійці УДО пройшли підготовку у Водолазній школі

Бійці УДО пройшли підготовку у Водолазній школі

Водолазна підготовка навчання Одеса УДО Україна Школа водолазної підготовки

Бійці УДО (Управління державної охорони України) пройшли підготовку у Водолазній школі ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба Управління державної охорони України.

Військовослужбовці склали заліки з водолазної підготовки на «відмінно».

Під час курсу учасники виконували теоретичні та практичні завдання, зокрема, відточували вміння надавати першу медичну допомогу, в’язати вузли, орієнтуватися під водою, працювати в парі, спілкуватись за допомогою сигнальних кінців, а також шукали потонулі предмети, розраховуючи необхідну кількість повітря для пошуку або вичислення географічних координат.

Протягом двох місяців наші водолази тренувались на одному з кораблів флоту Військово-Морських Сил ЗС України, відпрацьовуючи навички, які потім використовуватимуть під час виконання службових завдань, – прокоментували у пресслужбі

Крім бійців Управління державної охорони участь у навчаннях взяли співробіники Національної поліції, а також військовослужбовці Національної гвардії та Збройних Сил України.

Відбір на навчання у Школі військових водолазів відбувається відкрито на конкурсній основі, тож лише військовослужбовці з найкращими показниками проходять на наступний етап навчань.

Перед тим як бійці УДО пройшли підготовку у Водолазній школі, вони спершу подолати відбірковий тур, який складається з заліків із загальної фізичної підготовки (біг, плавання, силові вправи) та тестування з теоретичних знань (фізика, математика, біологія та анатомія).

«Графік навчань досить напружений. Інформації дуже багато. Досвідом ділились, як вітчизняні експерти, так і колеги з Великої Британії [нещодавно британська місія ORBITAL розширилась і на Водолазну школу]. В кінці курсу було обов’язкове занурення на 30 метрів у барокамері. До речі, під час складання іспитів жодне завдання не повторювалось і права на помилку чи похибку не надавалось» – прокоментував навчання один з учасників курсу.

За результатами екзаменів учасники навчань отримали кваліфікацію «офіцер водолаз», що дає право на занурення під воду на глибину до 25 метрів.

Бійці УДО пройшли підготовку у Водолазній школі де такі курси проводяться регулярно з метою відпрацювання вправ та отримання необхідних навичок для виконання службових завдань. Так, військовослужбовці УДО України під час виконання службових обов’язків, крім іншого, виконують пошук вибухових речовин на кораблях, причалах, пірсах, а також огляд опор мостових споруд тощо.

Водолазна школа ЗСУ розпочала своє функціювання у 2019 році, перша група курсантів у новоствореній Водолазній школі завершила 8-тижневий базовий курс підготовки за спеціальністю «водолаз» рік тому.

Окрім військовослужбовців Збройних Сил України у ній проходять підготовку і представники інших силових структур та відомств, тобто це дозволяє акумулювати в одному місці різноманітний досвід з водолазної підготовки.

У цей же час Морська охорона збирається отримати власний плавучий навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки та навчальний полігон боротьби за живучість, що на думку експертів є неефективним використанням державних коштів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Водолазна підготовка навчання Одеса УДО Україна Школа водолазної підготовки