fbpx
Білорусь випробовувала 80-мм реактивну систему “Флейта”

Білорусь випробовувала 80-мм реактивну систему “Флейта”

Артилерія Білорусь РСЗВ Світ Сусіди

У Білорусі проведено перші випробування зі стрільбою нової реактивної системи залпового вогню «Флейта» для авіаційних ракет.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Державний військово-промисловий комітет Республіки Білорусь.

Тест проводився на 230-му загальновійськовому полігоні «Обуз-Лесновский» одним із підприємств, що входять до системи Держкомвійськпрому Білорусі.

Виріб розроблено в ініціативному порядку коштом організації.

Зазначено, що у ході випробувань перевірено та підтверджено конструкторські рішення, що застосовуються при створенні дослідного зразка.

Підтвердилася можливість у стислі терміни здійснити підготовку до ведення вогню, виконати вогневе завдання та провести зміну вогневої позиції.

РСЗВ «Флейта» являє собою легкоброньований автомобіль «ASILAK», оснащений пакетом з 80 напрямних для некерованих авіаційних ракет (НАР) С-8.

Установка призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів сухопутних військ та сил спеціальних операцій, знищення відкритої та прихованої живої сили противника, неброньованої та легкоброньованої техніки, ураження артилерійських та мінометних батарей, вирішення інших вогневих завдань.

Некерована авіаційна ракета (НАР) С-8

Для підвищення точності й можливості використання бойової машини у складі групи під керівництвом єдиного органу управління, РСЗВ «Флейта» оснащується автоматизованою системою управління вогнем (АСУ) «Альянс», а також бортовим навігаційним комплексом.

Автоматизована система управління Альянс для РСЗВ Флейта

Раніше виріб пройшов цикл ходових випробувань.

Реактивна система була створена у 2019 році та призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів. Шасі оснащено дизельним двигуном об’ємом 4,4 літра. Максимальний момент, що крутить, Нм 670.

РСЗВ «Флейта» білоруської розробки. Листопад 2021. Фото: Державний військово-промисловий комітет Республіки Білорусь

З урахуванням того, що РСЗВ «Флейта» має діяти на передньому краї лінії фронту, однією з важливих складових конструкції транспортної бази є захист екіпажу від підриву на мінах, фугасах та обстрілу з легкого стрілецького озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Артилерія Білорусь РСЗВ Світ Сусіди