fbpx
Біля Роботиного розбили штурмову групу окупантів

Біля Роботиного розбили штурмову групу окупантів

65 оМБр Війна з Росією Втрати Росії Запоріжжя Україна

Бійці 65-ї окремої механізованої бригади ЗСУ розбили групу російських окупантів, яка висувалася на штурм українських позицій поблизу Роботиного на Запоріжжі.

У соцмережах бригади опублікували відео бойової роботи.

Ліквідація окупантів відбулася нещодавно у лютому.

Генштаб повідомляв у ранковому зведені у суботу про відбиття спроб штурму росіян біля населеного пункту Роботине та західніше Вербового у Запорізькій області.

На опублікованому відео від українських військових, видно як група піхоти росіян готувалася до штурму українських позицій.

При спробі висунутися зі своїх траншей росіяни були виявлені розвідувальним безпілотником 65-ї бригади ЗСУ, яка тримає оборону на цій ділянці фронту.

Для знищення окупантів спочатку по них відкрила вогонь українська артилерія чи міномети. Після чого росіяни були змушені сховатися в укриття.

Далі до роботи взялися оператори українських дронів зі скидами та FPV, які здійснювали російську піхоту, частина з якої намагалася сховатися серед двох раніше знищених танків агресора.

Але судячи з кадрів, це окупантам не дуже вдалося. Постійно над цими танками знаходився український безпілотник, який спостерігав за пересуванням російських солдатів.

Це дозволило українським військовим вдало атакувати противника.

Також нещодавно у Запорізькій області українські артилеристи влучно уразили російські самохідні установки «Нона-С».

Оператори Сил спеціальних операцій ЗСУ навели на російські цілі вогонь з американської установки М142 HIMARS ракетно-артилерійського підрозділу Сил оборони.

65 оМБр Війна з Росією Втрати Росії Запоріжжя Україна