fbpx
Бойові літаки США отримали нові можливості

Бойові літаки США отримали нові можливості

Northrop Grumman Авіація Національна гвардія США ПС США Світ США

Американські військові пілоти тепер зможуть бачити цілі в повній кольоровій гаммі.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Northrop Grumman.

Пресслужба компанії Northrop Grumman оголосила про поставку Повітряним силам і Національній гвардії США вдосконалених модулів наведення LITENING.

LITENING – це авіаційна електрооптична інфрачервона сенсорна система для наведення та спостереження, яка дозволяє екіпажам виявляти, отримувати, ідентифікувати та відстежувати цілі на великих відстанях. Система забезпечує виконання широкого спектру завдань, включаючи точне націлювання, розвідку та спостереження і залучення до гуманітарних місій.

Кольорова версія системи – це вже четверте покоління модулів наведення LITENING. Ключова особливість нових підвісних контейнерів – передача потокового кольорового відео. В Northrop Grumman вказують, що це дає “безпрецедентний рівень ситуаційної обізнаності та впевненості в прицілюванні”.

“Можливість кольорового відео LITENING дає пілотам більш чітку картину бойового простору, роблячи наведення швидшим і точнішим. Модуль LITENING може відображати до трьох різних зображень одночасно, дозволяючи операторам бачити кольорове і інфрачервоне відео одночасно”, – розповів Джеймс Конрой, віце-президент компанії Northrop Grumman

При цьому, за словами розробників, попередні версії прицільних комплексів можна оновити завдяки модульній конструкції.

Northrop Grumman поставив понад 900 підвісних контейнерів LITENING в США і країни-партнери по всьому світу.

Минулого місяця, Повітряні сили США відзвітували про рекордне за дальністю, загоризонтне перехоплення навчальної цілі ракетою класу “повітря-повітря” середньої дальності AIM-120 AMRAAM.

Рекордний пуск був проведений в рамках програми навчань WSEP East (Weapon System Evaluating Program також відомої під найменуванням Combat Archer), або Програма оцінки систем озброєнь, яка забезпечує оцінку фактичної ефективності ракет класу “повітря-повітря” та “повітря-земля”, і даючи пілотам можливість випробувати цю зброю під час бойових стрільб.

У навчаннях взяли участь літаки F-15 ПС, F/A-18 ВМС США і F/A-18 та F-35B Корпусу морської піхоти, в ході яких були проведені стрільби ракетами AIM-9 Sidewinder і AIM-120 AMRAAM. Випробувальні пуски пройшли недалеко від авіабази Тіндалл у Флориді.

Ракета AIM-120 AMRAAM була випущена з винищувача Повітряних Сил F-15C Eagle по безпілотній повітряній мішені BQM-167. При цьому Повітряні Сили  США не розкривають взагалі жодних деталей стосовно “рекордної дальності”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Northrop Grumman Авіація Національна гвардія США ПС США Світ США