fbpx
Бойовики підводять війська до лінії розмежування

Бойовики підводять війська до лінії розмежування

Війна на Донбасі Україна

Бойовики незаконних російських формувань повідомляють, що привели свої сили до “бойової готовності” та підводять їх до лінії розмежування.

Про це заявили представники бойовиків у своїх ЗМІ.

Згідно з заявами бойовиків, будуть посилені КПП, повний казармовий стан бойовиків, а також планується чисельне і технічне посилення «слабких» ділянок фронту.

Повідомляється, що у підрозділах бойовиків встановлено цілодобове чергування, проводиться охорона та оборона гарнізонів, стратегічних об’єктів, штабів і командних пунктів, виставлені додаткові пости, організовано патрулювання.

“Я вже дав відповідні вказівки про приведення в бойову готовність підрозділів народної міліції”, – заявив один з ватажків бойовиків “ЛНР” Пасічник.

Ватажок “ДНР” Денис Пушилін теж заявив, що прийняв рішення підвищити бойову готовність.

При цьому бойовики, що знаходяться на полігонах і в районах вчення повернуті у свої гарнізони, а особовий склад відкликаний з відпусток і відряджень. Озброєння і бойова техніка переведена в бойовий стан.

За деякими джерелами бойовиків, в ОРДЛО проводитися мобілізація резервістів.

Реакція України

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що представник України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, експрезидент Леонід Кучма скликає термінове засідання ТКГ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави заявив на пресконференція.

«Щоб зрозуміти, що робить зараз Леонід Кучма, сьогодні через заяву Пасічника він написав листа і скликає термінове засідання мінської контактної групи», – сказав він.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Україна