fbpx
Бойовики втретє полонили українця

Бойовики втретє полонили українця

Війна на Донбасі Донбас Злочин Полон Україна

Бойовики так званої “ДНР” захопили українського громадянина Григорія Сінченка.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Російські гібридні сили знову схопили 29-річного Григорія Сінченка – бранця, якому вдалося втекти з донецького ізолятора тимчасового тримання наприкінці травня.

«Григорія схопили у понеділок, 29 червня. Таку інформацію надав наш адвокат, який перебуває в Донецьку. За його даними, мого сина зараз утримують на території місцевого ізолятора тимчасового тримання, але точної інформації про його місцеперебування немає», – повідомила мама хлопця Тетяна Гулевська.

Тиждень тому підконтрольні Росії бойовики також затримали 26-річну сестру Григорія Сінченка Ольгу, повідомила Гулевська.

Тетяна Гулевська мама Григорія Сінченка. Фото: Радіо Свобода

Дівчину, за її словами, допитували, адже думали, що вона щось знає про брата. Проте на зв’язок він виходив лише з мамою.

«Ми переживали, що Григорія могли навіть убити. Але насправді він дивом утік. Декілька разів телефонував мені – просив допомогти з поверненням на мирну частину країни. У вівторок, 30 червня, йому мали б передати речі, необхідні для повернення, проте напередодні сина знову схопили. Ми боїмося, що йому загрожує фізична розправа та чергові тортури».

Григорій Сінченко, фактично, вже втретє у полоні російських гібридних сил. Вперше бойовики взяли його у полон ще у 2016 році. Хлопця звинуватили у роботі на користь України, але звільнили під час великого обміну в грудні 2017-го.

Вже на мирній території країни Григорій розповів мамі, що його підвішували наручниками, били до втрати свідомості та пропускали крізь тіло численні розряди струму. Під час одного з катувань навіть надірвали легеню, а потім, як він розповідав, зжалилися і доставили в одну із лікарень.

Вдруге хлопець потрапив у полон у жовтні 2019-го. У травні, як заявили в самій окупаційній адміністрації Донецька, йому вдалося втекти.

Бойовики розшукували Григорія Сінченка й за допомогою своїх ЗМІ

Тоді матір Григорія побоювалась, що насправді сина могли убити, а видавати це за втечу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас Злочин Полон Україна