fbpx
Бойовики використовують НАРи для обстрілів

Бойовики використовують НАРи для обстрілів

Авіаційне озброєння Війна на Донбасі Донбас Російська агресія

Бойовики російсько-терористичних військ використовують НАРи (некеровані авіаційні ракети) для обстрілів.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на інформацію оприлюднену пресслужбою Операцією Об’єднаних Сил.

Напередодні на околицях Павлополя, за кілька десятків метрів від житлових будинків українськими військовослужбовцями була виявлена некерована авіаційна ракета С-8.

За попередньою інформацією ракета була випущена напередодні російсько окупаційними військами з напрямку населеного пункту Верхньошироківське.

«Оскільки ракета є некерованою, очевидним є той факт, що окупанти цілили безпосередньо в напрямку населеного пункту. Такими діями загарбники вкотре продемонстрували своє цинічне ставлення до місцевого населення та свідомо наразили мирних громадян на небезпеку.», – написали у пресслужбі

Ймовірно, що запуск С-8 був здійснений з саморобної наземної пускової установки, що була встановлено стаціонарно чи змонтовано на якийсь транспортний засіб.

Раніше подібні установки використовувались у багатьох збройних конфліктах в якості реактивних систем залпового вогню малого калібру.

Радянські некеровані реактивні снаряди вперше почали використовувати під час бойових дій в Афганістані:

Згодом цю практику використовували у ряді локальних конфліктів на території колишнього СРСР та Югославії та як бачимо окупаційна адміністрація також прийшла до такого виду озброєння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіаційне озброєння Війна на Донбасі Донбас Російська агресія