fbpx
Сенат США заблокував виведення з експлуатації штурмовиків A-10

Сенат США заблокував виведення з експлуатації штурмовиків A-10

A-10C Thunderbolt II Авіація ПС США Світ США Штурмовики

Сенат США заблокував виведення з експлуатації штурмовиків A-10.

Про це інформує Мілітарний.

Інтернет-видання The Drive пише, що Комітет збройних сил Сенату США заблокував запит Повітряних сил про виведення з експлуатації десятків штурмовиків A-10 Thunderbolt II.

Запропонований комітетом законопроект про оборонну політику на 2022 фінансовий рік забороняє ПС США виводити з експлуатації літаки А-10, тоді як керівники Повітряних сил заявляли, що утримання “бородавочників” може бути серйозною помилкою.

Повітряні сили запропонували зняти з озброєння 42 штурмовики A-10 Thunderbolt II, зменшивши загальну кількість з 281 до 239 літаків, з кінцевою метою залишити до 218 діючих А-10 протягом двох років.

Штурмовики A-10C Thunderbolt II

Генерал-лейтенант Девід Нахом, заступник начальника штабу Повітряних сил з питань планів і програм, заявив, що залишення літаків А-10 у експлуатації матиме “значні наслідки”, включаючи більші витрати на технічну підтримку та модернізацію.

Той факт, що Сенат намагається врятувати десятки A-10 Thunderbolt II від виходу на пенсію, підкреслює, те що майже 50-річний літак залишається на передньому краї повітряної підтримки наземних сил, незважаючи на спроби замінити його на F-35.

У виданні приходять до висновку, що A-10, швидше за все, залишиться в експлуатації, але скільки їх буде літати в найближчі роки, залишається незрозумілим.

Штурмовик A-10C Thunderbolt II

Якщо сенатський комітет з питань збройних сил не змінить свого рішення, то весь авіапарк “бородавочників” залишатиметься на озброєнні та буде проходити модернізацію.

Наприкінці травня, ми повідомляли, що Повітряні сили США хочуть списати велику кількість застарілих літаків. Це стало відомо з бюджетного запиту на 2022 фінансовий рік.

Винищувачі F-16 повітряних сил США

Департамент просить законодавців затвердити списання десятків літаків, включаючи штурмовики A-10 Warthog, винищувачі F-15C/D та F-16C/D, застарілі повітряні танкери KC-135 та KC-10, вантажні літаки C-130 та БПЛА RQ-4.

Військові таким чином бажають вивільнити кошти, які вони зможуть направити на розвиток передових технологій, зокрема таких як винищувач шостого покоління та гіперзвукова зброя.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


A-10C Thunderbolt II Авіація ПС США Світ США Штурмовики