fbpx
Ботсвана надсилає військових до Мозамбіку

Ботсвана надсилає військових до Мозамбіку

Африка Ботсвана Мозамбік Світ

Ботсвана надсилає своїх військових до Мозамбіку для допомоги у протидії ісламістам.

Про це пише The News Time.

Вони прибули до міста Пемба у північно-східній частині країні у провінції Кабо Дельгадо.

Минулого тижня сюди ж прибули спецпризначенці з Південноафриканської Республіки.

Військові сусідніх країн прибули як частина регіональних резервних сил Південноафриканського співтовариства з питань розвитку.

Міністр оборони Мозамбіку Хайме Нето 15 липня заявив, що Мозамбік подав офіційний запит на військове втручання сусідніх країн зі Співтовариства, щоб допомогти приборкати ісламістів.

Спецпризначенці з ПАР у Мозамбіку

Південноафриканське співтовариства з питань розвитку 16 липня представило повноваження щодо розгортання резервних сил у Мозамбіку, ознаменувавши важливий крок у регіональних зусиллях по боротьбі з тероризмом у провінції Кабо Дельгадо.

Військові Співтовариства займаються підготовкою збройних сил Мозамбіку та поки не беруть участь у бойових діях з ісламістами.

Окремо Мозамбік узгодив з Руандою, яка не є членом Співтовариства, введення 1000 військових, які братимуть участь у бойових діях з ісламістами разом з місцевими військовими та контингентом співдружності.

12 липня Рада Європейського Союзу затвердила свою місію у Мозамбіку, яка складатиметься з військових інструкторів для навчання місцевих збройних сил.

З ініціативою відправки тренувальної місії ЄС у Мозамбік виступила Португалія, колонією якої Мозамбік залишався до 1975 року.

Ісламісти почали діяти на північному-сході Мозамбіка з 2017 року і в останній час ситуація з ними вийшла з під контролю, лише за останній рік кількість загиблих досягла 2800 осіб, а ще 800 тисяч втратили свої домівки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Африка Ботсвана Мозамбік Світ