fbpx
БПЛА допоможуть виявляти нездетонувавші боєприпаси

БПЛА допоможуть виявляти нездетонувавші боєприпаси

Авіація БПЛА ОПК Розмінування

Одне з вітчизняних підприємств у кооперації з іноземною компанією розробили спеціальні магнітометричні датчики для БПЛА, здатні виявляти нездетонувавші боєприпаси.

Про це повідомляє АрміяInform

Ці датчики монтують на безпілотний літальний апарат типу «коптер», який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їхні контури.

Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки визначали можливості застосування безпілотника в розмінуванні місцевості.

За словами начальника управління наукових досліджень та випробувань озброєння і військової техніки Повітряних Сил полковника Юрія Камака, під час випробувань БПЛА зі спеціальними магнітометричними датчиками підтвердив здатність виявляти нездетонувавші боєприпаси, коли безпомилково ідентифікував міни калібру 82 та 120 міліметрів з точністю до сантиметра! Причому вони здатні це робити як удень, так і вночі.

БПЛА з магнітометричним датчиком у робочому положенні

Отриману інформацію можна передавати як у режимі реального часу, так і після повернення з польотного завдання.

У другому випадку за допомогою таких відомостей оператор складає карту місцевості з нанесенням місць закладки мін.

 

Робоча програма оператора БПЛА з магнітометричним датчиком

Застосування таких безпілотних апаратів економить час на розвідку місцевості, у порівняні з працею сапера, який використовує робототехніку, підвищує точність визначення небезпечних предметів й убезпечує особовий склад від зайвої необхідності ризикувати життям.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіація БПЛА ОПК Розмінування