fbpx
Бразилія отримала перші модернізовані літаки EMB-312 Tucano

Бразилія отримала перші модернізовані літаки EMB-312 Tucano

Embraer Авіація Бразилія Латинська Америка Навчально-тренувальний літак навчання ПС Бразилії Світ

Повітряні сили (ПС) Бразилії отримали перші оновлені навчально-тренувальні літаки EMB-312 Tucano.

Про це інформує Мілітарний.

Перші чотири модернізовані навчальні турбогвинтові Embraer EMB 312 Tucano (Т-27М), були офіційно передані 9 грудня в Академію Повітряних сил Бразилії (AFA), що знаходиться в муніципалітеті Пірассунунга, в штаті Сан-Паулу, пише Tecnodefesa.

На першому етапі навчання в Академії буде підтримуватися за допомогою старих і модернізованих зразків, але до середини 2022 року очікується, що весь навчальний флот буде складатися тільки з модернізованих літаків EMB 312 Tucano.

Основна увага при модернізації зосереджена на приладовій панелі літака, яка замість аналогових приладів отримала кольоровий рідкокристалічний екран.


У Бразилії Super Tucano збив літак-порушник


Крім того, нові системи зв’язку та навігації адаптували навчально-тренувальні літаки до нового стандарту навігації по всій країні – RNAV і RNP. Модернізація охопить 43 турбогвинтових EMB 312, а сама програма оновлення має завершитися в грудні 2022 року.

На додаток до продовження терміну експлуатації Tucano, який перебуває на озброєнні з 1983 року, його модернізація сприятиме переходу пілотів, які пройшли навчання в Академії Повітряних сил, на штурмовики A-29 Super Tucano і транспортні літаки C-95M Bandeirante на базі Натал, під час курсу спеціалізації, який готує майбутніх бойових льотчиків і екіпажі транспортних літаків.

На сьогоді, бразильські курсанти навчаються керувати літаком з аналоговою кабіною в академії, а потім адаптуються до цифрового кокпіту сучасних літаків на базі ПС Натал. Тепер цей процес стане легшим.

EMB-312 Tucano

EMB-312 Tucano — це базовий навчальний літак з одним турбогвинтовим двигуном, розроблений компанією Embraer для ПС Бразилії (FAB). Літак прийшов на заміну Cessna T-37.

Повітряні сили Бразилії уклали контракт з Embraer у грудні 1978 року на два прототипи та два планери EMB-312 для проведення випробувань. Перший прототип здійснив свій перший політ у серпні 1980 року. Другий і третій прототипи – у грудні 1980 року та серпні 1982 року відповідно. EMB-312 отримав назву Tucano в жовтні 1981 року.

Бразилія отримала початкову партію з чотирьох літаків Tucano у вересні 1983 року. Літак був розроблений у двох варіантах: Т-27 для тренувальних завдань і AT-27 для бойових завдань. EMB-312 Tucano використовується у Бразилії для підготовки нових пілотів, а також для проведення місій зі спостереження за кордоном та місій по боротьбі з наркоторгівлею.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Embraer Авіація Бразилія Латинська Америка Навчально-тренувальний літак навчання ПС Бразилії Світ