fbpx
Бразилія випробовує підводний човен «Riachuelo»

Бразилія випробовує підводний човен «Riachuelo»

Бразилія ВМС Бразилії Латинська Америка Підводні човни Світ Суднобудування Флот

Командування ВМС Бразилії повідомило про вихід в море підводного човна (S40) «Riachuelo» для проведення ходових приймальних випробувань.

Про це повідомляє Міністерство оборони Бразилії.

Підводний човен пройшов в надводному положенні 8 морських миль в затоці Сепетіба (південне узбережжя Ріо-де-Жанейро).

В ході випробувань були протестовані системи рульового управління (горизонтальні й вертикальне кермо напряму), навігаційні системи та інше обладнання.

Будівництво підводних човнів класу «Riachuelo» здійснюється в рамках розпочатої у 2008 році програми PROSUB (Programa de Desenvolvimento de Submarinos), вартість якої оцінюється в 9,5 млрд доларів.

В кінці 2008 року з французькою DCNS (нині Naval Goup) був укладений контракт на проєктування і будівництво чотирьох субмарин з неядерною силовою установкою S-BR (Submarino BRasileiro) в рамках угоди про передачу технологій, надання технічної допомоги в проєктуванні й будівництві неядерних частин першого атомного підводного човна SN-BR (Submarino Nuclear BRasileiro), будівництва нової верфі з підприємством з виробництва металевих конструкцій UFEM, військово-морської бази для підтримки атомного підводного човна, постачання 30 важких торпед F21 і 50 «помилкових» цілей «Canto-S».

Підводний човен будується на базі проєкту підводного човна «Scorpene» компанії Naval Goup, адаптованого до вимог ВМС Бразилії.

Контракт набрав чинності в жовтні 2009 року. Роботи зі створення необхідної інфраструктури повинні бути повністю завершені до 2022 року.

Сформоване французькою Naval Goup і бразильською Odebrecht спільне підприємство ICN має забезпечити поставку ВМС Бразилії чотирьох підводних човнів («Riachuelo» (S40), «Humaitá» (S41), «Tonelero» (S42) і «Angostura» (S43)), а також один атомний підводний човен «Alvaro Alberto» (SN 10).

Нині ці підводні човни знаходяться на різних стадіях будівництва. Спуск на воду головного підводного човна серії, (S40) «Riachuelo», відбувся у 14 грудня 2018 року.

Спочатку передбачалося, що підводні човни будуть прийняті на озброєння у 2018, 2019, 2020 року, 2022 і 2025 роках.

Однак через внесення змін до проєкту і проблем з фінансуванням програма відстає від графіка.

Попередньо, прийняття на озброєння «Riachuelo» заплановано на кінець 2020 року, «Humaitá» – на 2021 рік.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бразилія ВМС Бразилії Латинська Америка Підводні човни Світ Суднобудування Флот