fbpx
Бронеавтомобіль «Варта» завершує державні випробування

Бронеавтомобіль «Варта» завершує державні випробування

«Варта» «Українська бронетехніка» Бронетехніка Державні випробування ОПК

Бронеавтомобіль «Варта» завершує державні випробування – таку інформацію повідомив Директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма в інтерв’ю для Сергія Камінського.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

У відео оприлюдненому 12 січня 2020 року Олександр Кузьма розповів, що державні випробування будуть завершені до кінця цього місяця.

Відповідно далі за процедурою бронеавтомобіль «Варта» Наказом Міністра оборони України приймається на озброєння Збройних Сил України.

«Варта» у нас вже цього місяця закінчує державні випробування, і в січні вже буде поставлена, окрім всіх випробувань, які вона пройшла у підконтрольній експлуатації в зоні бойових дій, – сказав Олександр Кузьма

В ході експлуатації машина «Варта» постійно доопрацьовувалась і зараз за словами директора компанії «Українська бронетехніка» це вже десята версія бронеавтомобіля.

Вперше цю бойову машину було представлено наприкінці 2015-го року. З того часу вона постачається на озброєння Національної Гвардії України, підрозділів МВС, а близько року тому почались їх поставки і до Збройних Сил України.

Бронеавтомобіль «Варта» перших версій можна відрізнити по характерній передній частині машини, у такій версій вона закуповувалась для підрозділів «Корд» Національної поліції:

Згодом машина отримала новий двигун дизельний Weichai Power, замість марки «ЯМЗ» російського виробництва, змін зазнала і передня частина бронеавтомобіля – вона отримала суцільний зварний броньований капот:

Бронеавтомобіль «Варта» на військовому Параді з нагоди святкування Дня Незалежності 2018 року

У такій версії машину постачали до частин Національної Гвардії України та у Збройні Сили України. В ході експлуатації було виявлено проблему з фіксацією капота та зламу кріплення оптики, тому її вдосконалили розділивши передню частину машину на нерухому та відкидну (капот):

Бронеавтомобіль «Варта» однієї з останніх генерацій

Окрім візуальних змін в машині модернізовувались й інші системи – кондиціювання, управління, захисту екіпажу та інші.

Державні випробування, які зараз завершує бронеавтомобіль «Варта», бронетехніки включають проходження бродів, їзда по бездоріжжі, зручність десантування та інше.

Загалом це понад 200 випробувань за різними параметрами по понад 50 методикам.

Перед цим у липні 2019-го року повний цикл державних випробувань пройшов броньований автомобіль “Козак-2М1” розробки та виробництва НВО «Практика», а також бронеавтомобіль “Барс-8” розробки та виробництва компанії “Богдан”, що завершив їх у лютому 2019-го.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Варта» «Українська бронетехніка» Бронетехніка Державні випробування ОПК