fbpx
Бронемашини Stryker отримають електромагнітну зброю

Бронемашини Stryker отримають електромагнітну зброю

General Dynamics Stryker Бронетехніка ППО та ПРО Світ США

Компанія General Dynamics Land Systems уклала зі стартапом Epirus угоду про інтеграцію її імпульсної електромагнітної зброї Leonidas на бронемашину Stryker.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на компанію Epirus.

Угода компаній передбачає інтеграцію Leonidas на пілотовані та безпілотні бойові машини, у тому числі на бронемашини Stryker.

Це імпульсний електромагнітний випромінювач з електронними компонентами на основі нітриду галію, який здатний виводити з ладу електроніку.

Він може працювати як у режимі опромінення цілі, так і в режимі постійного випромінювання для організації безполітної зони.

Ілюстрація електромагнітної зброї Leonidas

«Наявність підтримки з боку одного з найбільших, інноваційних та технологічно передових підрядників оборонної промисловості ще більше зміцнює довіру до нашої галузі та підвищує ринкову привабливість портфеля продуктів Epirus у галузі спрямованої енергетики», – підкреслили у компанії Epirus

Розробники хочуть запропонувати цю комбінацію армії США, яка планує оснастити Stryker зброєю спрямованої енергії та вже випробувала її з бойовим лазером.

Американські військові вважають, що енергетична зброя обходитиметься відносно дешевше за традиційну і дозволить вести вогонь, поки працюватиме джерело енергії, а не поки закінчиться боєприпаси.

У 2019 році армія США включила розробку такого озброєння до пріоритетних проєктів. У тому числі військові хочуть оснастити зброєю спрямованої енергії бронемашини Stryker, які входять до складу мобільної системи протиповітряної оборони малого радіуса дії.

Його основне завдання буде на початку боротьба з безпілотниками та їхніми роями.

Ілюстрація бронемашини  Stryker з електромагнітною зброєю Leonidas

На додаток до модернізації Stryker компанія також розробляє клас бойових роботів із модульною архітектурою.

General Dynamics Land Systems продовжує розвивати найбільший і надійніший парк бойових машин, використовуючи інновації наступного покоління та високотехнологічні рішення. Так у серпні 2021 року армія США випробувала свій перший прототип лазерної зброї, яка розміщується на шасі бронетранспортера Stryker.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


General Dynamics Stryker Бронетехніка ППО та ПРО Світ США