fbpx
Бригада «Запорізька Січ» провела стрільби з артилерії

Бригада «Запорізька Січ» провела стрільби з артилерії

10 оГШБр 55 артбригада ЗСУ Артилерія БпА (Безпілотні апарати) ЗСУ навчання Україна

На одному з полігонів поблизу Маріуполя пройшли інструкторсько-методичні заняття керівного складу ракетних військ і артилерії Об’єднаних сил.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Офіцери артилеристи на базі однієї з бригад продемонстрували порядок ведення вогню із закритих вогневих позицій із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Під час занять вогонь вівся зі гаубиці 152 мм 2А65 «Мста-Б», 100 мм гармати «Рапіра», та міномету 120 калібру.

Відзначається, що основний акцент під час занять було зроблено на бойовий досвід, який офіцери бригад здобули в бойових діях у 2014-2015 роках.

Під час занять була практично застосована нова методика визначення відхилення початкової швидкості снарядів через знос каналу ствола гармати з застосуванням артилерійської балістичної станції «Weibel SL-520 PE» 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Проведено практичне зондування атмосфери за допомогою метеокомплексу МРК-1 для більш точного визначення установок для стрільби способом повної підготовки — стрільби без пристрілювання цілі.

Показано методику пристрілювання цілі за допомогою технічних засобів розвідки артилерійськими та мінометними підрозділами.

На базі мінометного розрахунку 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади показали практичну стрільбу міномету 2Б11 з пристрілюванням цілі за допомогою квадрокоптеру «Фантом».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


10 оГШБр 55 артбригада ЗСУ Артилерія БпА (Безпілотні апарати) ЗСУ навчання Україна