fbpx
Британія надасть Україні легке протитанкове озброєння

Британія надасть Україні легке протитанкове озброєння

Велика Британія Європа Піхотне озброєння Світ Співпраця Україна

Велика Британія надасть Збройним силам України легке протитанкове озброєння.

Про це інформує Мілітарний.

Під час виступу у парламенті Сполученого Королівства, міністр оборони Великої Британії Бен Воллес розповів про плани Лондона поставити Україні легкі протитанкові оборонні озброєння, повідомили на урядовому сайті GOV.UK.

«Ми прийняли рішення про постачання Україні легких систем протитанкового оборонного озброєння. Невелика кількість військового персоналу Великої Британії також проведе навчання на ранньому етапі протягом короткого періоду часу в рамках операції ORBITAL», – сказав Воллес.

Міністр оборони зазначив, що Велика Британія залишає за собою право надавати двосторонню підтримку Україні, коли її просять, у сферах, які краще допоможуть нашій державі захистити себе.

Бен Воллес сказав, що його відомство має давні відносини з українськими колегами, і британці продовжують надавати підтримку Україні в багатьох сферах, включаючи допомогу в безпеці та в обороних реформах.

З 2015 року Велика Британія допомогла зміцнити стійкість та наростити спроможність українських збройних сил за допомогою тренувальної операції ORBITAL, яка підготувала понад 22 000 українських військовослужбовців.

Співпраця

Раніше у Міністерстві оборони України підтвердили, що Збройні сили України можуть отримати британські ракети Brimstone Sea Spear.

Ракета Brimstone Sea Spear. Фото з відкритих джерел

Про це в жовтні минулого року, повідомили в Департаменті військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, 15 жовтня посол України у Великій Британії Вадим Пристайко повідомив в інтерв’ю одному з українських телеканалів, що половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні піде для посилення військового флоту.

Катер з ракетами Brimstone. Зображення: MBDA

Крім того, Україна придбає для захисту свого узбережжя два протимінні кораблі і ракетне озброєння.

Також планується побудувати дві військово-морські бази – на узбережжі Чорного та Азовського морів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Велика Британія Європа Піхотне озброєння Світ Співпраця Україна