fbpx
Британія замовила бойові модулі для бронемашин

Британія замовила бойові модулі для бронемашин

Kongsberg Rheinmetall Thales Бронетехніка Велика Британія Європа Закупівлі Світ

Kongsberg поставить дистанційно керовані бойові модулі «PROTECTOR RS4» для оснащення бронемашин Великої Британії.

Про це повідомляє пресцентр компанії Kongsberg.

Норвезька компанія Kongsberg підписала з Thales UK Ltd. контракт на поставку дистанційно керованих модулів озброєння «PROTECTOR RS4» для оснащення бронемашин «Boxer» з колісною формулою 8х8.

Як повідомлено, контракт укладено з загальною вартістю 118,7 млн доларів.

Бронемашини «Boxer» закуповуються в рамках програми поставки Збройним силам Британії бойової машини піхоти MIV (Mechanised Infantry Vehicle).

Бронетранспортер «Boxer» MIV Фото: З відкритих джерел

Кількість замовлених бойових модулів і терміни поставки поки не розкриваються.

Інтеграція модулів «PROTECTOR RS4» на шасі бронемашин «Boxer» буде реалізована спільно з компаніями Thales UK, Rheinmetall і KMW.

На поточний момент компанія Kongsberg поставила понад 20 тис. модулів сімейства «PROTECTOR» у 23 країни світу. Компанія поставляє Британії модулі «PROTECTOR» з 2008 року.

Нова угода на модулі є сьомим контрактом на поставку, включаючи дві модернізації, для Збройних сил Великої Британії.

За інформацією Kongsberg, сімейство модулів «PROTECTOR» використовується протягом тривалого часу і постійно вдосконалюється для відповідності зростаючим вимогам, використовуючи останні технології протидії новим загрозам.

Британія замовила бойові модулі для бронемашин. Бронетранспортер «Boxer» MIV Фото: Rheinmetall

Асортимент продукції охоплює широкий спектр від малорозмірних і легких систем до дистанційно керованих модулів баштового типу з озброєнням середнього калібру (серія RT).

Поміж особливостей сімейства «PROTECTOR»: можливість застосування двома операторами, використання для протидії безпілотникам, забезпечення злиття даних від декількох датчиків.

Додатково використання рішень в області взаємодії керованих людиною і безпілотних систем, управління модулем з застосуванням захищених систем зв’язку і т.д.

Нагадаємо, Міністерство оборони Великої Британії в листопаді 2019 року підписало з консорціумом Artec, сформованим Rheinmetall і Krauss-Maffei Wegmann (KMW), контракт на поставку понад 500 бойових броньованих машин «Boxer» з колісною формулою 8х8

Закупівля проводиться рамках програми поставки Збройним силам країни бойової машини піхоти MIV (Mechanised Infantry Vehicle).

Вартість угоди склала 2,8 млрд фунтів стерлінгів.

Kongsberg Rheinmetall Thales Бронетехніка Велика Британія Європа Закупівлі Світ