fbpx
Будівництво у ЗСУ: Сержантський корпус буде без житла?

Будівництво у ЗСУ: Сержантський корпус буде без житла?

Будівництво Сержантський корпус

У Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні ЗСУ, в Одеській, Миколаївській і Вінницькій областях триває будівництво 13-ти чотириповерхівок з однокімнатними квартирами як штатно-посадове житло для віійськовослужбовців молодшого офіцерського складу.

Про це повідомляє Інформагентство Міноборони АрміяInform

Саме ці будинки раніше представлялись як штатно-посадове житло для віійськовослужбовців сержантського складу рівня взводу та роти.

Чотириповерхові будинки на 54 квартири-студіо для сержантів мали стати наступним етапом комплексного проекту створення службової житлової інфраструктури для військовослужбовців української армії.

Макет будинку з 54-ма квартирами-студіо

Перший етап – це було зведення казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби рядового складу.

Минулого року стартувало будівництво 184-х двоповерхових будівель, кожна з яких здатна розмістити до 125 осіб та призначались для військовослужбовців рядового складу та сержантів на посадах командирів відділення.

Зовнішній вигляд казарми поліпшеного планування у ППД 28 оМБр

Будівництво службово-посадового житла для офіцерів мало розпочатися наступного року та планувалось, що для командирів взводів (молодший лейтенант, лейтенант та старший лейтенант) будуть будуватися однокімнатні квартири з головною відмінністю від сержантських квартир-студіо – наявність повноцінних кухонь.

Для рівня командира роти-батальйону (капітан-майор) – двокімнатна квартира та для командира  бригади (підполковник-полковник) – трикімнатні.

В цей же час головний сержант батальйону за цим комплексним проектом мав отримати у службове використання двокімнатну квартиру, а головний сержант бригади – трикімнатну.

Всі квартири та кімнати у казармах поліпшеного планування за державний кошт обладнують кухонною гарнітурою, побутовою технікою, шафами, ліжками та столом. Також у ванній кімнаті, окрім ванни, буде умивальник і унітаз, та пральна машинка.

Чому змінилась концепція забезпечення сержантського складу службово-посадовим житлом наразі не зрозуміло.

Щодо готовності 13-ти об’єктів в Одеській, Миколаївській та Вінницькій областей то вони зараз знаходяться на різних етапах. Попередньо будівництво планують завершити до кінця 2020-го. Відповідно до укладених договорів, середня вартість будівництва одного будинку (в залежності від наявних інженерних мереж та благоустрою) з квартирами-студіями становить приблизно 32 мільйони гривень.

Загалом по Україні здійснюється будівництво 34 таких будівель, в яких планувалось розмістити 1836 сержантів ЗСУ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Будівництво Сержантський корпус