fbpx
COVID-19 у Києві: військові з перепустками для громадського транспорту

COVID-19 у Києві: військові з перепустками для громадського транспорту

COVID19 Генеральний штаб ЗСУ Міністр оборони

Військові київського гарнізону в ході карантинних заходів у Києві пов’язаних з поширенням коронавірусу COVID-19 у Києві забезпечені перепустками для громадського транспорту.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Зокрема, визначену кількість спеціальних перепусток для проїзду в громадському транспорті вже отримано для військовослужбовців та цивільного персоналу Міноборони і Генштабу.

Військові частини, установи та військові навчальні заклади гарнізону міста Києва отримуватимуть зазначені перепустки за заявками командирів і начальників на визначений для виконання завдань особовий склад.

Карантинні заходи, у тому числі вимушені обмеження для громадян щодо проїзду у столичному міському пасажирському транспорті, не вплинуть на стабільне функціонування Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Також під час карантину буде забезпечено безперебійну життєдіяльність військових частин, установ та військових навчальних закладів дислокованих у столичному гарнізоні.

Як вже повідомлялося, у зв’язку з посиленням карантинних заходів, Київською міською державною адміністрацією обмежено проїзд у міському пасажирському транспорті.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


COVID19 Генеральний штаб ЗСУ Міністр оборони