fbpx
Делегація з України відвідала виробництво JF-17 Block III

Делегація з України відвідала виробництво JF-17 Block III

JF-17 Thunder Авіабудування Авіація Винищувач Пакистан ПС ЗСУ Україна

Делегація Повітряні Сили ЗС України на чолі з генерал-полковником Сергієм Дроздовим у березні цього року відвідала пакистанську компанію PAC з виробництва винищувачів JF-17 Block III.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages із посиланням на сайт Defenseworld.net.

Відвідини підприємства оцінили як наміри придбання винищувачів JF-17 Block III.

Пресслужба компанії Pakistan Aeronautical Complex (PAC) оприлюднила фото делегації ЗС України, яка відвідує завод з літаками схожими на JF-17, що будуються на задньому плані.

«Візит – це набагато більше, ніж просто фотозйомка», – повідомило Defenseworld.net джерело в українській промисловості, що не бажало себе ідентифікувати.

Українська делегація у Пакистані

Співрозмовник зазначив: «Збройні сили намагаються терміново замінити в середньому 30-річні МіГ-29 та Су-27, успадковані від колишнього Радянського Союзу, які занадто старі для великої модернізації».

Легкий багатоцільовий винищувач-бомбардувальник 4-го покоління JF-17 Thunder є спільною розробкою пакистанської компанії PAC (Pakistan Aeronautical Complex) та китайської компанієї (CAC) (Chengdu Aircraft Corporation).

Раніше делегація Повітряних Сил ЗС України на чолі з командувачем – Сергієм Дроздовим відвідували Бразилію для оцінки придбання легких турбогвинтових штурмовиків Embraer EBN-314 Super Tucano.

Для них був організовані демонстраційні польоти на базі 3/3-ї Авіаційної ескадрильї (3º/3º GAv) 5-го крила, на озброєні якого знаходяться Embraer EBN-314 Super Tucano.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


JF-17 Thunder Авіабудування Авіація Винищувач Пакистан ПС ЗСУ Україна