fbpx
Денісова анонсувала звільнення полонених на цьому тижні

Денісова анонсувала звільнення полонених на цьому тижні

Війна на Донбасі Донбас Полон Російська агресія Україна

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова анонсувала новий етап звільнення утримуваних осіб за принципом “всіх на всіх” уже цього тижня.

Про це сказала  у коментарі телеканалу Україна24.

Як вона сказала, що всі хто повернуться з полону російсько-терористичних військ, пройдуть обов’язкову двотижневу обсервацію.

Порядок обсервації визначений та затверджений Міністерством охорони здоров’я України та головних санітарним лікарем України.

Звільнення полонених 29 грудня 2019 року

Раніше під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи були досягнуті домовленості щодо списків для взаємного звільнення утримуваних осіб.

Щодо дати звільнення називали термін не пізніше Великодня, тобто до 19 квітня 2020 року.

Попередній обмін полоненими відбувся 29 грудня 2019 року, тоді з полону звільнено українських військових – Сергія Іванчука, Юрія Євтушка, Івана Дєєва, Романа Фурсова, Богдана Панюшенко, Сергія Глондара, Олександра Коренькова, Василя Жемелинського, Володимира Воскобойника, Бориса Пундора, Кіма Дуванова та Олександра Геймура.

Окрім того з полону було повернути 64 цивільних громадян.

Також на сьогоднішньому засіданні ТКГ обговорили питання гуманітарного розмінування територій. Сторони мають надати ОБСЄ список таких об’єктів для розмінування та гарантувати безпеку на всіх ділянках.


Читайте також: Хто з бійців залишився у полоні. Список


Під час відеоконференції сторони ТКГ продовжили переговори щодо визначення наступних ділянок розведення сил та засобів на Донбасі


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Донбас Полон Російська агресія Україна