fbpx
Держдеп США дозволив сім’ям американських дипломатів евакуюватися з України

Держдеп США дозволив сім’ям американських дипломатів евакуюватися з України

Російська агресія Світ США Україна

Державний департамент Сполучених Штатів ухвалив рішення дозволити виїзд сім’ям американських державних службовців з дипломатичної місії в Україні.

Про це інформує Мілітарний.

Рішення було прийнято як особливу пересторогу через постійні зусилля Росії з дестабілізації країни та підриву безпеки громадян України й інших осіб, які відвідують або проживають в ній, повідомили у Посольстві США в Києві.

«Радіо Свобода» пише, що державний департамент 23 січня повідомив, що родини американців, які працюють у посольстві США в Україні, мають покинути країну. Не основні співробітники посольства теж можуть добровільно покинути Україну коштом держави.

Розпорядження видане «у зв’язку з існуючою загрозою військових дій з боку Росії», йдеться в заяві відомства.

Повідомляється, що влада «не зможе евакуювати» усіх громадян США з України, тому їм слід «відповідно планувати», розглядаючи можливість використання комерційних варіантів евакуації, заявив високопосадовець Держдепартаменту під час онлайн-конференції.

Також Держдепартамент США застеріг американців від поїздок до України.

Безпекові умови, особливо вздовж кордонів України, а також в окупованому Росією Криму та на сході України, контрольованому Росією, «непередбачувані та можуть погіршитися без найменшого повідомлення», йдеться у заяві Держдепу.

На запитання, чи означає наказ про виїзд співробітників посольства, що Сполучені Штати вважають перебування Києва під загрозою, – високопосадовець Держдепартаменту під час онлайн-конференції відповів, що США намагаються діяти обачно.

Він додав, що Росія може напасти будь-якої миті, але Сполучені Штати не знають, яким є рішення російського президента Володимира Путіна.

Держдепартамент також попередив американців не їздити до Росії через наростаючу напруженість.

Посольство Російської Федерації в Україні. Фото: ЗМІ РФ

Окрім цього, дипломатам у двох російських консульствах в Україні, теж було наказано підготуватись до виїзду з країни. Очікується, що найближчими днями, з України поїдуть 30 людей з Києва та консульства у Львові.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Російська агресія Світ США Україна