fbpx
Держдеп США погодив продаж військової техніки Кувейту на 445 мільйонів доларів

Держдеп США погодив продаж військової техніки Кувейту на 445 мільйонів доларів

Oshkosh Defence Автотехніка Азія Близький Схід Закупівлі Кувейт Світ США

Держдеп США погодив продаж військової автомобільної техніки Кувейту на 445 мільйонів доларів.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомляє Defense News, що Агентство по співпраці в області оборони і безпеки (DSCA) Держдепартаменту США 1 липня, погодило продаж військової техніки Кувейту, а саме важких тактичних автомобілів на 445 мільйонів доларів.

У заяві Держдепу йдеться, що продаж схвалений в зв’язку з важливістю Кувейту для політичної стабільності та економічного розвитку на Близькому Сході.

Кувейт буде використовувати ці важкі машини для транспортування і обслуговування важкої техніки, в тому числі своїх застарілих танків M1A2 і нового основного бойового танка M1A2K, поставка якого запланована на 2021 рік, – йдеться у повідомленні.

На додаток до продажу 517 автомобілів, Кувейт також, серед супутнього та допоміжного обладнання може придбати тактичні важкі вантажівки підвищеної прохідності та транспортери важкого обладнання.

Основним підрядником для цієї потенційної угоди буде Oshkosh Defense.

Щоправда, повідомлення Агентство по співпраці в області оборони і безпеки не є гарантією продажу. Остаточні склад і вартість контракту буде визначено після схвалення Конгресом США і переговорів з владою Кувейту.

Варто згадати, що на початку травня стало відомо, що компанія Oshkosh Defense отримала трирічне продовження контракту на 146,8 мільйона доларів на постачання вантажівок для армії США.

У рамках цієї угоди, компанія забезпечить поставку нових та рекапіталізованих тактичних важких вантажних автомобілів розширеної мобільності (HEMTT), вантажівки та причепи з палетною системою навантаження (PLS) та транспортери важкого обладнання (HET). Початкове замовлення складається, загалом з 353 автомобілів.

Ключовим аспектом дизайну вантажного автомобіля FHTV є його здатність виконувати безліч ролей. Гнучка архітектура FHTV також передбачає додаткові можливості, такі як технічне обслуговування на базі умов (CBM), вдосконалені системи допомоги водію (ADAS), автономність, вбудоване живлення та інші перевірені технології.

Oshkosh Defense отримала початковий контракт на FHTV IV у 2015 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Oshkosh Defence Автотехніка Азія Близький Схід Закупівлі Кувейт Світ США