fbpx
“Держгідрографія” придбала БПЛА для своїх потреб

“Держгідрографія” придбала БПЛА для своїх потреб

БпА (Безпілотні апарати) Держгідрографія Флот

Державна установа “Держгідрографія” придбала два безпілотні авіаційні комплекси (БПЛА) для забезпечення безпеки судноплавства на річках.

Про це повідомляє прес-служба установи

Безпілотники допоможуть оперативніше здійснювати картографування та моніторинг, підтримувати на сучасному рівні бази даних картографічної та топографічної інформації.

Це дозволить Укрморкартографії підтримувати в актуальному стані навігаційні карти, швидко і з максимальною точністю вносити необхідні зміни.

Безпілотний авіаційний комплекс призначений для вирішення широкого спектра завдань, які вимагають тривалого маршрутного польоту на висоті 75 – 2000 метрів. Весь політ виконується в повному автоматичному режимі за заздалегідь заданим маршрутом.

Старт БПЛА зі спеціальної катапульти

Старт безпілотника здійснюється за допомогою катапультної системи. Посадка – за допомогою парашутної системи або за принципом посадки літака. Також він має потужну фотокамеру та 2-частотний GNSS L1/L2 прилад, що дозволить створювати високоточні ортофотоплани місцевості.

Нагадаємо, що установа оновила спеціалізоване картографічне забезпечення, яке дозволить розробляти електронні карти відповідно до стандартів НАТО.

Раніше Державна установа “Держгідрографія” виступила з ініціативою створити морський режимний район навколо окупованого Криму, щоб заборонити захід суден в усі порти півострова.

Морський режимний район навколо окупованого Криму

За допомогою зазначених комплексних дії Держгідрографія збирається домогтися вилучення з незаконного обігу електронної картографічної продукції Росії на води України. Крім того, вони дозволять повністю припинити заходження в кримські порти іноземних суден та частково російських суден.

Держгідрографія — українська державна установа, науково-виробничий комплекс, призначений для навігаційно-гідрографічного забезпечення в межах виключної (морської) економічної зони, який входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

На 2018 рік на балансі «Держгідрографії» перебувають 65 суден. Їх середній вік – 36 років. Гідрографічних лоцмейстерских суден морського класу, які обладнані підйомним пристроєм для роботи з буями, в установі вісім одиниць, а здатних піднімати вантажі більше 3 тонн, тільки одне, яке було побудовано у 1968 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


БпА (Безпілотні апарати) Держгідрографія Флот