fbpx
Держспецзвʼязок отримав нові командно-штабні машини

Держспецзвʼязок отримав нові командно-штабні машини

Автотехніка Держспецзв'язок ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Закупівлі Радіозв'язок Україна

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України отримала нові командно-штабні машини.

Про це інформує Мілітарний.

Адміністрація Держспецзв’язку, на своєму сайті повідомила про повністю виконане державне оборонне замовлення (ДОЗ) 2021 року.

Завдяки цьому територіальні вузли урядового зв’язку отримають сучасні радіорелейні станції, командно-штабні машини та автомобілі підвищеної прохідності спеціального призначення.

Нова техніка закуповується у межах планової заміни застарілого обладнання.

Польова комплексна апаратна машина Д-14МУ

Відповідно до підписаних договорів у 2021 році дев’ять автомобілів підвищеної прохідності спеціального призначення вже передано до територіальних підрозділів Держспецзв’язку.

Закуплені нові машини дали можливість підвищити мобільність та оперативність розгортання польових вузлів урядового зв’язку. Решту техніки за підписаними контрактами Держспецзв’язку має отримати у цьому та наступному роках.

«Закуплені радіорелейні станції надійніші, економніші та мають більший моторесурс порівняно зі старими автомобілями. Окрім того, такі станції оснащені сучасними засобами телекомунікацій та забезпечують повний перехід на цифрові технології», – повідомили у Держспецзв’язку.

Командно-штабні машини оснащені сучасними системами життєзабезпечення та надають більш комфортні побутові умови для військовослужбовців, які здійснюють управління вузлами зв’язку в польових умовах.

Також у грудні в Держспецзвʼязку перевірили готовність системи спеціального зв’язку на випадок посилення військової агресії проти України.

У 2020 році повідомлялося, що Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку на нові польові комплексні апаратні машини Д-14МУ. Виготовляє ці апаратні вітчизняне підприємство «Київприлад». Тоді голова Держспецзв’язку відвідав київський завод, де ознайомився з роботою комісії Адміністрації Держспецзв’язку з прийому чергової партії польових комплексних апаратних Д-14МУ.

Польові комплексні апаратні машини Д-14МУ

Прийом партії польових комплексних апаратних Д-14МУ відбувався в рамках поступового переозброєння територіальних вузлів урядового зв’язку Держспецзв’язку сучасними цифровими засобами урядового зв’язку.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Автотехніка Держспецзв'язок ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Закупівлі Радіозв'язок Україна