fbpx
Десантно-штурмова рота морпіхів розпочала самооцінку 1-го рівня

Десантно-штурмова рота морпіхів розпочала самооцінку 1-го рівня

1 бат МП Sea Breeze Морська піхота навчання Україна Україна-НАТО

Десантно-штурмова рота одного з окремих батальйонів українських морпіхів розпочала самооцінку 1-го рівня.

Про це повідомила пресслужба ВМС ЗС України.

Старт оцінювання щодо взаємосумістності з підрозділами НАТО в рамках Концепції оперативних можливостей припав на перший день берегової компоненти українсько-американських навчань Sea Breeze – 2021.

Заходи у межах самооцінки 1-го рівня триватимуть п’ять днів на загально-військовому полігоні «Олешківські піски».

Оцінювання проводять дванадцять експертів НАТО з Німеччини, Канади, Чехії та Італії разом з представниками Збройних Сил України на чолі з підполковником Збройних Сил Німеччини Бернардом Холганом.

– Для мене та моєї команди велика честь знаходитись тут і оцінювати такий підрозділ, як ваш. Ми тут, щоб допомогти вам пройти усі кроки і стати взаємосумісними з підрозідлами НАТО, – звертаючись до морських піхотинців сказав підполковник Бернард Холган.

Морпіхи на навчаннях Sea Breeze - 2021

У перший день відбувся стройовий огляд під час якого експерти НАТО перевірили укомплектованість особовим складом, зброєю та технікою. Перевірили адміністративні питання, засоби зв’язку, логістичне забезпечення тощо.

Наступним етапом оцінки стане перевірка процесу прийняття військових рішень та виконання бойових завдань особовим складом десантно-штурмової роти.

Напередодні відбувся курс підготовки сертифікованих експертів з оцінки 1-го рівня за стандартами НАТО, який пройшли шість офіцерів морської піхоти. По завершенню самооцінки вони отримають відповідні сертифікати, і матимуть право проводити оцінку 1-го рівня будь-якого підрозділу країн або партнерів НАТО.

У червні полк Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗСУ успішно пройшов оцінювання першого рівня NEL-1 (Nato Evaluation). Це перший етап на шляху до залучення підрозділу до сил швидкого реагування НАТО – NRF (від англ. – NATO Response Force).

На всіх етапах навчань спецпризначинців оцінювали представники Польщі та країн-партнерів, які входять до NATO Special Operations Headquarters – NSHQ.

У червні 2019 року перший український підрозділ пройшов сертифікацію, і це вперше в історії підрозділ з країни, яка не є членом НАТО отримав право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


1 бат МП Sea Breeze Морська піхота навчання Україна Україна-НАТО