fbpx
Десантники-артилеристи провели бойові стрільби

Десантники-артилеристи провели бойові стрільби

95 бригада ДШВ Артилерія Д-30 Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ навчання Україна

Артилерійські підрозділи Десантно-штурмові військ виконали комплекс завдань під час заходів підготовки та провели бойові стрільби з гаубиць.

Про це повідомляє Командування ДШВ ЗСУ.

Комплекс завдань виконували військовослужбовці 95 окремої десантно-штурмової бригади на Житомирщині, на базі загальновійськового полігону ДШВ.

Військові проходили бойову підготовку з буксированими гаубицями калібру 122-мм Д-30.

Десантники-артилеристи удосконалюють навички при переміщенні та розгортанні вогневих підрозділів, виконують нормативи з підготовки до ведення вогню, а також ведуть бойову стрільбу як з закритих вогневих позицій, так і прямою наводкою.

«Постійні тренування дають впевненість у готовності особового складу до виконання поставлених завдань з вогневого ураження умовного противника та здатності командирів швидко здійснювати необхідні розрахунки, ефективно керуючи підрозділами», – відзначив керівник занять.

Д-30

122-мм гаубиця Д-30 призначена для ураження відкритої та прихованої живої сили, озброєння та військової техніки ворога.

122-мм гаубиця Д-30 вперше з’явилася на початку 60-х років. Конструкторське бюро під керівництвом Петрова скористалося трофейними німецькими розробками. Це була нова для радянської польової артилерії схема: замість двох традиційних розсувних балок, лафет має три балки, а ходова частина розміщується на верхньому верстаті.

Гаубиця складається зі ствола, противідкатних пристроїв, лафета і прицільних пристроїв. Одна з трьох балок є нерухомою, а інші дві можуть розсуватися відносно неї на 120°. Перед виконанням цієї операції гаубиця за допомогою гвинтового домкрата спирається на піддон нижнього верстата, а колеса ходової частини вивішуються над ґрунтом.

Основною перевагою такої схеми є можливість ведення кругового обстрілу. Невелика висота лінії вогню дозволяє використати знаряддя в системі протитанкової оборони поряд з виконанням основного завдання – придушенням вогневих точок і руйнуванням польових фортифікаційних споруд. Заряджання ручне. Гаубиця Д-30 може стріляти усіма тими ж снарядами, що і попередня 122-мм модель М-30.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


95 бригада ДШВ Артилерія Д-30 Десантно-штурмові війська (ДШВ) ЗСУ навчання Україна