fbpx
Для флоту Росії спустили новий тральщик

Для флоту Росії спустили новий тральщик

Азія ВМФ Росії ЗС Росії Росія Світ Суднобудування Сусіди Тральщик Флот

В Санкт-Петербурзі спустили на воду корабель протимінної оборони проекту 12700 для військово-морського флоту Росії.

Про це інформує Мілітарний.

На «Средне-Невском судостроительном заводе», 26 листопада, спустили на воду сьомий тральщика проекту 12700 під назвою «Анатолий Шлемов», повідомляє пресслужба СНСЗ.

Роботи з добудови корабля протимінної оборони продовжаться біля причалу заводу. Корабель було закладено у липні 2019 року.

Найближчим часом розпочнеться підготовка до першого етапу швартовних випробувань судна. Наразі на суднобудівному заводі з різною мірою готовності знаходяться ще два кораблі проекту 12700.

Проект 12700

Проект 12700 розробило Центральне морське конструкторське бюро «Алмаз». Кораблі проекту призначені для знешкодження морських мін, які вони можуть виявляти як у воді, так і в морському грунті, навіть не входячи в небезпечну зону. Для боротьби з мінами ці кораблі можуть застосовувати як різні види тралів, так і телекеровані автономні безпілотні підводні апарати.

Тральщики цього проекту відносяться до нового російського покоління мінно-тральних сил військово-морського флоту. Так, кораблі проекту 12700, як заявляється, мають найбільший в світі корпус з монолітного склопластику, сформованого методом вакуумної інфузії. Маса корпусу з композитних матеріалів набагато нижча, ніж у металевих. Заявляється, що подібні кораблі не піддаються корозії.

Кораблі протимінної оборони проекту 12700:

Водотоннажність – близько 890 тонн;
Довжина – близько 62 м;
Ширина – близько 10 м;
Повна швидкість ходу – близько 16 вузлів;
Екіпаж – 44 чол.

За словами розробників, корабель має високу маневреність за рахунок застосування ефективного комплексу різних підрулюючих пристроїв.

Спочатку подібні тральщики будують переважно для Тихоокеанського і Північного флотів, потім почнеться активне будівництво і для Балтійського та Чорноморського. У складі ВМФ Росії перебувають п’ять протимінних кораблів проекту 12700.

На початку вересня, однотипний російський тральщик «Владимир Емельянов» здійснив перехід з Балтійського моря в основний пункт базування Чорноморського флоту в окупований Севастополь.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМФ Росії ЗС Росії Росія Світ Суднобудування Сусіди Тральщик Флот