fbpx
Для ГУР МО України здано нові квартири

Для ГУР МО України здано нові квартири

Будівництво Головне управління розвідки Житло для військових Україна

Вчора, 27 травня 2020 року 31 співробітник ГУР МО України (Головного Управління Розвідки Міністерства оборони України) отримав ключ від оселі.

Про це повідомляє пресслужба ГУР МО України.

Більшість воїнів, які отримали житло, вже відбула кілька ротацій в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на Донбасі.

При будівництві нового будинку використано сучасні будівельні технології та довкола нього створено необхідну для дітей інфраструктуру. Також помешкання, в яких житимуть сім’ї розвідників, оснащені найнеобхіднішою побутовою технікою.

«Незважаючи на проблеми та труднощі, викликані розповсюдженням вірусу COVID-19, ми вводимо в експлуатацію будівлю з поліпшеними умовами для проживання родин розвідників. Програма забезпечення житлом співробітників у ГУР МО України визначена як одна з пріоритетних.», – наголосив керівник воєнної розвідки України генерал-полковник Василь Бурба

Урочистості в ході отримання квартир військовослужбовцями ГУР

Цього року для воєнної розвідки України вже здали в експлуатацію декілька десятків квартир, так у квітні в Києві житло отримали 59 родин воїнів- розвідників, а у січні 29-ти сім’ям новоселів вручили ключі від квартир.

Це вже не перше новосілля для ГУРівців за останній період, так у серпні 2019 року ми повідомляли про новосілля ще в одному підрозділі ГУР МО України зі столиці.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Будівництво Головне управління розвідки Житло для військових Україна