fbpx
Для Міноборони виділили гроші на виплати військовим

Для Міноборони виділили гроші на виплати військовим

Андрій Таран Верховна Рада Грошове забезпечення Держбюджет ЗСУ Міністерство оборони Україна

Верховна Рада схвалила законопроєкт № 6052, який передбачає спрямування 4,8 млрд гривень на виплати військовим ЗСУ.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на відповідний законопроєкт №6052.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому зміни до Держбюджету-2021, який передбачає збільшення доходів та видатків на 39,41 млрд грн.

За законопроєкт №6052 «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів проголосували 256 народних депутатів.

Збільшення відбудеться шляхом податку на прибуток підприємств – на 30 млрд грн, ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – на 2 млрд грн.

Верховна Рада схвалила законопроєкт № 6052, який передбачає спрямування 4,8 млрд гривень на виплати військовим ЗСУ. Результати голосування. 8 жовтня 2021 рік

Також з ПДВ із ввезених на митну територію України товарів – на 6,66 млрд грн, збору під час набуття права власності на легкові автомобілі – на 0,75 млрд грн.

Міністр оборони Андрій Таран повідомив, що виділені додатково Міністерству оборони кошти будуть негайно спрямовані на виплати військовослужбовцям.

Андрій Таран зазначив, що через неврахування у держбюджеті України на 2021 рік додаткових бюджетних асигнувань за фондом оплати праці у загальній сумі 7,1 млрд грн Міноборони не мало змоги профінансувати кошти на виплату одноразових додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовцям.

«Ми вітаємо це рішення і після підписання закону Президентом України та виділення додаткових коштів невідкладно спрямуємо їх у війська для здійснення належних виплат військовослужбовцям», – сказав Таран.

Міністр оборони України Андрій Таран

При цьому він наголосив, що виплати військовослужбовцям щомісячного грошового забезпечення та винагороди за участь в заходах із забезпечення національної безпеки та оборони проводяться своєчасно.

Підвищення виплат

Водночас Таран заявив про необхідність підвищення у 2022 році розмірів грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ.

До бюджетної пропозиції МОУ на 2022 рік за напрямом грошового забезпечення було включено потребу в сумі 93,0 млрд гривень, що на 39,8 млрд гривень більше, ніж у 2021 році.

Проте в проєкті Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» Міноборони за фондом грошового забезпечення враховані видатки на виплату грошового забезпечення в сумі 62,5 млрд гривень.

Ці додаткові кошти лише дозволять у 2022 році виплачувати військовослужбовцям місячне грошове забезпечення в розмірах 2019-2021 років.

Виплачувати винагороду за участь в ООС, індексацію грошового забезпечення, інші обов’язкові виплати та утримувати чисельність військових, визначеною відповідним законом.

Фото на тему гроші/виплати

Міністр наголосив, що МОУ порушило перед Радою національної безпеки та оборони питання щодо необхідності підвищення у 2022 році розмірів грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ.

Згідно з рішенням РНБО від 17 вересня 2021 року, затвердженого Указом Президента, Кабінету Міністрів доручено опрацювати питання щодо підвищення розмірів грошового забезпечення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Андрій Таран Верховна Рада Грошове забезпечення Держбюджет ЗСУ Міністерство оборони Україна