fbpx
Для Повітряних Сил відремонтують ще один Су-27

Для Повітряних Сил відремонтують ще один Су-27

Авіаремонт Авіація Винищувач ЗДАРЗ «МіГРемонт» ПС ЗСУ Су-27 Україна

Для Повітряних Сил ЗСУ відремонтують ще один навчально-бойовий винищувач Су-27 УБ.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Днями до запорізького авіаремонтного підприємства «МіГРемонт» було помічено транспортування Су-27 з бортовим номером 69.

Даний літак було виготовлено у 1990 році та перебуває на озброєнні у 39 бригаді тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

Літак двомісний у навчально-бойовій версії, або як їх ще називаються «спарка».

На початку цього року запорізьке державне авіаремонтне підприємство «МіГРемонт» вже передав до Повітряних Сил ЗСУ одну відремонтовану «спарку».

Модернізований Су-27УБ

На літаку замінили двигуни, провели ряд ремонтних робіт, що у комплексі дозволило продовжити ресурс експлуатації навчально-бойового Су-27УБ щонайменше на 12 років.

Минулого року підприємство відремонтувало для Повітряних Сил ЗСУ певну кількість Су-25 та Су-27, про передачу одного з таких літаків ми повідомляли.

Винищувачі Су-27, передані у 2019 році, за обсягом ремонту та удосконалень дещо відрізняється від інших літаків звичайних версій.


Читайте також: Льотчики-винищувачі вдосконалюють майстерність


Перед передачею у частину, інженери та льотчики Повітряних Сил ЗСУ провели процедури з перевірки літаків Су-27 та виконали ознайомчі польоти на летовищі запорізького авіаційного ремонтного підприємства.

За оцінками авіаінженерів, після ремонту винищувачів Су-27 дозволить їм перебувати в бойовому складі ПС ЗСУ щонайменше десять років.

Авіаремонт Авіація Винищувач ЗДАРЗ «МіГРемонт» ПС ЗСУ Су-27 Україна