fbpx
Для тероборони пропонується зберігання зброї вдома

Для тероборони пропонується зберігання зброї вдома

Законодавство Тероборона Україна

Для тероборони України пропонується зберігання службової зброї вдома, а не як зараз у військових комісаріатах чи відділках поліції.

Про це розказав в інтерв’ю 24 каналу заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергій Кривонос.

Така концепція дозволить швидше реагувати на загрози та при потребі протистояти диверсійним групам.

Це не означає, що як тільки відповідний закон буде ухвалений, цю зброю «роздадуть з машин».

«Люди повинні пройти відповідну перевірку та підготовку. Отримати зброю вони мали б тоді, коли їхнє приміщення буде обладнане сейфом та сигналізацією, відповідно до чинних законів України», – розказав Сергій Кривонос

Територіальна оборона (ТрО)

Зберігаючи зброю вдома, а не в місцях де противник може знати, військові у потрібний момент зможуть зібратися та завдати удару у відповідь, вважає Кривонос.

«Принцип, за яким зброя повинна зберігатися у військкоматах або безпосередньо у відділках поліції — це маячня. Адже ворог, який прийде на нашу територію, буде знати, де вона зберігається», — пояснив він.

Інструкція про порядок зберігання зброї зараз регулюється Наказом міністерства внутрішніх справ, і яким можна ознайомитися за посиланням.

Повне відео інтерв’ю:

Зберігання зброї військовими не є чимось новим. Для прикладу регулярні військові Ізраїлю у разі відпусток чи звільнення мають при собі штатну зброю аби в разі чого прибути до частини та не витрачати час на її отримання та інші формальності.

Принцип зберігання зброї вдома у резервних військах та формуваннях реалізований у Швейцарії, там є загальна військова повинність і у громадян окрім зброї вдома зберігається амуніція та боєкомплект.

Добровольчі воєнізовані формування в Естонії, відомі як Союз оборони або Кайтселійт, за аналогічним принципом для своїх учасників надають зброю та амуніцію для зберігання вдома.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Законодавство Тероборона Україна