fbpx
Для Єгипту погодили продаж 12 літаків C-130J

Для Єгипту погодили продаж 12 літаків C-130J

C-130 Lockheed Martin Авіація Африка Єгипет Закупівлі Світ США

Сполучені Штати погодили продаж Єгипту 12-ти військово-транспортних літаків C-130J-30 Super Hercules.

Про це інформує Мілітарний.

Державний департамент схвалив продаж уряду Єгипту 12 транспортних літаків C-130J-30 та супутнього обладнання за орієнтовною вартістю 2,2 мільярда доларів.

Відповідне повідомлення до Конгресу Сполучених Штатів про запланований майбутній продаж авіатехніки, 25 січня надіслало Агентство міністерства оборони США з військової співпраці (Defense Security Cooperation Agency – DSCA).

Продаж літаків Єгипту відбувається  по лінії американської програми міжурядових закордонних військових продажів –  Foreign Military Sales (FMS).

«Цей запропонований продаж підтримає зовнішню політику та національну безпеку Сполучених Штатів, допомагаючи підвищити безпеку великого союзника, який не входить до НАТО і продовжує залишатися важливим стратегічним партнером на Близькому Сході», – йдеться в прес-релізі агентства.

Купівля нових літаків покращить спроможність Єгипту протистояти поточним і майбутнім загрозам, забезпечуючи повітряну підтримку своїм військам шляхом переміщення припасів, обладнання та людей.

Ця можливість повітряних перевезень допоможе забезпечити безпеку кордонів, перешкодити відомим терористичним елементам, швидко реагувати на загрози внутрішній безпеці та надавати гуманітарну допомогу.

Повідомляється, що Єгипет також має намір використовувати ці літаки для морського патрулювання та пошуково-рятувальних місій у регіоні.

C-130J-30 – є подовженою версією базового літака C-130J. Lockheed Martin C-130J Super Hercules – чотиримоторний турбогвинтовий військово-транспортний літак. Він є комплексним оновленням C-130 Hercules з новими двигунами, кабіною екіпажу та іншими системами.

Літак є найновішою версі C-130 Hercules та єдиною модифікацією, яка знаходиться у виробництві. Більше 400 літаків C-130J було поставлено до 17 країн.

Нагадуємо, що Єгипет додатково купує 30 французьких винищувачів Rafale виробництва компанії Dassault Aviation.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


C-130 Lockheed Martin Авіація Африка Єгипет Закупівлі Світ США