fbpx
Для ЗСУ урочисто відкрили школу самохідної артилерії

Для ЗСУ урочисто відкрили школу самохідної артилерії

184 Навчальний центр Академія імені Петра Сагайдачного Артилерія САУ Україна

Для Збройних Сил України (ЗСУ) урочисто відкрили школу самохідної артилерії.

Про це пише АрміяInform.

Вона увійшла до складу навчального артилерійського полку 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Тимчасовий виконувач обов’язків командира 356-го навчального артилерійського полку підполковник Роман Забава розповів, що школа готуватиме штатні розрахунки самохідних гармат 122-мм 2С1 «Гвоздика», 152-мм 2С3 «Акація», 152-мм 2С5 «Гіацинт-С», 203-мм 2С7 «Піон» та 152-мм 2С19 МСТА-С.

— Одночасно тут може навчатися близько сотні військовослужбовців. Після її закінчення вони отримають сертифікат 1-го кваліфікаційного рівня, який, зокрема, може вплинути на підвищення їхнього грошового забезпечення, — підкреслив підполковник Роман Забава.

Урочистості з нагоди відкриття школи самохідної артилерії

Школу самохідної артилерії очолив підполковник Євген Кравченко, який розповів деталі навчання , зокрема фахівців-артилеристів готуватимуть один місяць. Більша частина часу, а це майже 70 %, буде виділена на практичну підготовку.

— Перші 9 діб триватиме індивідуальна підготовка за напрямками: командир гармати, навідник, номер обслуги та механік-водій. Після цього почнеться колективна підготовка у складі зведених або штатних розрахунків. Вінцем курсу підготовки стануть виконання завдань з бойовою стрільбою штатним артилерійським пострілом, — розповів начальник школи підполковник Євген Кравченко.

З нагоди відкриття школи самохідної артилерії на території навчального артилерійського полку відбувся урочистий мітинг.

— Ця школа самохідної артилерії — єдина у Збройних Силах України. Вона дуже потрібна з огляду на те, що йде неоголошена війна на сході країни. І ці навички та знання, здобуті у школі, вкрай необхідні сьогодні на передовій. Тож вітаю і колектив полку, і школи самохідної артилерії та бажаю успіхів у навчанні фахівців-артилеристів, — зазначив з нагоди відкриття школи самохідної артилерії начальник штабу — заступник начальника 184-го Навчального центру полковник Юрій Тищенко.

Вже в середині січня до новоствореної школи самохідної артилерії 184-го Навчального центру прибуде перша партія фахівців для опанування артилерійськими премудрощами та вдосконалення своїх навичок.

2С3 «Акація» 93 ОМБр. Грудень 2020. Фото: ЗСУ

Це вже четверта школа, створена в навчальному артилерійському полку для підготовки кваліфікованих кадрів для потреб артилерійських підрозділів.

Тут уже успішно працюють школа протитанкової артилерії, мінометна школа та школа самохідної артилерії. А в перспективі на наступний рік відкриють і школу реактивної артилерії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


184 Навчальний центр Академія імені Петра Сагайдачного Артилерія САУ Україна