fbpx
До АМКУ вчетверте звернулись з приводу купівлі «Мотор Січ»

До АМКУ вчетверте звернулись з приводу купівлі «Мотор Січ»

«Мотор-Січ» Авіабудування Авіація Китай (КНР) ОПК Україна

Китайська компанія Beijing Skyrizon та українська DCH Group вчетверте звернулись до АМКУ з приводу купівлі «Мотор Січ».

Про це йдеться у пресрелізі компанії DCH.

Компанія українського бізнесмена Олександра Ярославського разом з китайськими партнерами подали нову заявку в Антимонопольний комітет.

У компанії повідомили, що подана наприкінці жовтня оновлена ​​заявка, яка стала вже третьою від початку серпня, була повернута «під черговим формальним приводом».

Група DCH і китайські інвестори Мотор Січі найближчим часом знову звернуться до АМКУ за дозволом на концентрацію акцій підприємства, – йдеться в повідомленні.

Крім того, DCH і китайські інвестори направили позов до Господарського суду Києва з вимогою зобов’язати АМКУ прийняти заявку до розгляду.

Після відхилення першої заявки Антимонопольний комітет повідомив компанії, що їх заявка від 4 серпня вимагає додаткових матеріалів.

Нагадаємо, президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції “Мотор Січ” після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку в АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск.

“Мотор Січ”

Уряд виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні.

Президент Володимир Зеленський закликав уряд, РНБО та СБУ перевірити економічну обґрунтованість приватизації підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.

На що дочірня компанія китайської Beijing Skyrizon та DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського і її афільовані компанії 4 серпня спільно подали нову заяву в Антимонопольний комітет України про покупку акцій «Мотор Січ».

Тоді Антимонопольний комітет не взяв до розгляду заявку групи DCH Олександра Ярославського про купівлю акцій ПАТ “Мотор Січ”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Мотор-Січ» Авіабудування Авіація Китай (КНР) ОПК Україна