fbpx
До Чорного моря прямує британський River II

До Чорного моря прямує британський River II

Велика Британія Європа Королівський ВМФ Великої Британії Патрульний корабель Світ Флот Чорне море

Моніторингова група Blackseanews та “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень” повідомляє, станом на 09:00 (київський час) 16.05.2021 до протоки Босфор у напрямку Чорного моря підходить патрульний корабель Королівського флоту Великої Британії OPV «Trent» (Р224).

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Facebook-сторінку керівника Моніторингової групи BlaskSeaNews Андрія Клименко.

Автор зазначає, що це цікавий та вірний тренд вже помітний серед наших союзників – саме патрульні кораблі та патрульні операції із захисту судноплавства між Босфором та портами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей нам потрібні сьогодня для блокування частини ризиків.

“Про це «Морська ексертна платформа» каже вже півтора року – і як видно, не дарма”, зазначає Андрій Клименко.

Абревіатура OPV – це Offshore Patrol Vessels, тобто патрульний корабель прибережної зони. Новий корабель, прийнятий до складу Королівського флоту в серпні 2020 року.

Довжина корабля класу River Batch 2 складає 90 м, ширина – 13 м, водотоннажність – близько 2000 т, максимальна швидкість – 24 вузли, дальність плавання – 5500 морських миль, екіпаж – 60 осіб, автономність – 35 діб.

Озброєння складають одна 30-мм артилерійська установка компанії MSI-Defence Systems і дві установки Mk.44.

Майданчик дозволяє приймати вертольоти Merlin. На кораблі передбачені місця для розміщення підрозділу морської піхоти чисельністю до 50 осіб.

Нагадуємо, що в минулому році, до складу ВМФ Великої Британії був прийнятий третій патрульний корабель OPV «Trent» (Р224) класу River Batch 2.

OPV «Trent» (Р224). Фото: ЗМІ Британії

У 2014 році Міноборони Великої Британії уклало з компанією BAE Systems контракт вартістю 348 млн фунтів стерлінгів на поставку трьох кораблів класу River Batch 2, «Forth», «Medway» і «Trent».

Угода включала опціон на будівництво ще двох кораблів, «Tamar» і «Spey», який був реалізований 8 грудня 2016 року.

Вартість цього контракту склала 287 млн фунтів стерлінгів. Контракт також включає обслуговування всіх п’яти кораблів серії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Велика Британія Європа Королівський ВМФ Великої Британії Патрульний корабель Світ Флот Чорне море