fbpx
До Чорного моря зайшов корабель забезпечення США

До Чорного моря зайшов корабель забезпечення США

ВМФ США Світ Сусіди США Флот Чорне море

Після ракетного есмінця USS Donald Cook (DDG 75), до Чорного моря зайшов корабель комплексного забезпечення USNS Laramie (T-AO 203) ВМФ США.

Про це повідомила пресслужба Шостого флоту США.

У Чорному морі буде здійснено дозаправку американського есмінця, що дозволить пробути у морі більший час без заходження у порт.

Таким чином прибуття USNS Laramie (T-AO 203) сприяє укріпленню стабільності в регіоні.

Присутність має найбільше значення, коли воно постійне, та дозаправка у морі робить його реальністю, – повідомили в 65 оперативній групі.

Корабель комплексного забезпечення USNS Laramie (T-AO 203) призначений для забезпечення бойових кораблів та авіації ВМФ США паливом, особовий склад продовольством та іншими необхідними вантажами.

Для цього корабель водотоннажністю у 42 000 тонн може переводити до 26 млн літрів пального (мазут або авіаційний керосин), приміщення для розміщення вантажів площею 690 м² та морозильною камерою для зберігання 128 палетів з продовольством.

Екіпаж корабля складається з військового та цивільного персоналу Командування морських перевезень США, чисельністю близько 100 осіб (за відкритими даними це 18 осіб цивільного управлінського персоналу та 64 цивільних моряки, а також 1 офіцер та 20 військовослужбовців американського флоту)

Ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG 75) класу Arleigh Burke ВМФ США вже взяв участь у спільних з авіацією НАТО маневрах у Чорному морі.

З боку НАТО були стратегічний літак дальнього радіолокаційного виявлення E-3A. що базуються на авіабазі Гейленкірхен, Німеччина.

Ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG 75)

Військово-морський флот США також залучив до навчання патрульний літак P-8 Poseidon з авіабази Сігонелла в Італії.

Попередній візит до Чорного моря ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG 75) військово-морського флоту США здійснив у листопаді 2020 року.

Теперішній захід став восьмим візитом корабля до Чорноморського регіону, лише минулого року він навідувався тричі.

Під час візиту у січні 2019 року USS Donald Cook (DDG  75) завітав до Грузії де разом з Берегової охороною цієї країни провів спільні тренування.

В ході другого заходу у лютому 2019 року, він відвідав Одесу, де пришвартувався біля 16-го причалу Одеського морського торговельного порту. Також в жовтні 2014 року ракетний есмінець завітав до «Південної Пальміри» ще раз.

Ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG-75) ВМФ США під час спільних маневрів з фрегатом Гетьман Сагайдачний (F130)

Вперше до України ракетний есмінець USS Donald Cook (DDG 75) завітав у липні 2007-го року, у 2015 році корабель провів спільні тренування з флагманом ВМС ЗС України фрегатом «Гетьман Сагайдачний» (F130).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМФ США Світ Сусіди США Флот Чорне море