fbpx
До гасіння пожежі на Луганщині залучили авіацію

До гасіння пожежі на Луганщині залучили авіацію

Донбас ДСНС Луганщина ОБСЄ Пожежа

До гасіння пожежі на Луганщині залучили авіацію, застосування якої у прифронтовій зоні стало можливим завдяки допомозі ОБСЄ.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) погодили з представниками окупаційної адміністрації використання літаків для гасіння пожежі на Луганщині.

Раніше застосування пожежної авіації Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України анонсував президент України Володимир Зеленський.

«Ми через Організацію з безпеки і співробітництва в Європі отримали такий дозвіл. Тобто, запроваджено режим “тиші”, тому що гасіння пожежі безпосередньо знаходиться на такій відстані, де ворог міг би застосувати зброю, і в тому числі проти літаків, які б здійснювали гасіння. На початку бойовики опирались, а потім за допомогою ОБСЄ вони надали підтвердження і режим «тиші» запроваджено. Тож гасіння пожежі здійснюється в тому числі і авіацією», – поінформував Наєв.

Наслідки пожежі на Луганщині

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що на гасінні пожежі в Луганській області почала працювати авіатехніка, а також озвучив три основних версії виникнення стихійного лиха.

Серед версій – необережне поводження з вогнем, загорання внаслідок погодних умов та умисний підпал.

Нагадаємо, що масштабні лісові пожежі на Луганщини гасять із 6 липня. Орієнтовна площа пожежі становить близько 5 тис. Га.

Підтверджено загибель внаслідок пожежі 5 осіб.

Вогнем знищено 23 та пошкоджено 36 житлових будинків в с. Смолянинове та знищено 80 дачних будинків кооперативу «Вовче озеро».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Донбас ДСНС Луганщина ОБСЄ Пожежа