fbpx
До кінця року катер “Скадовськ” має пройти ремонт

До кінця року катер “Скадовськ” має пройти ремонт

"Скадовськ" (P170) ВМС України Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот

До кінця року має розпочатися доковий ремонт патрульного катеру “Скадовськ” (P170) ВМС ЗС України на Миколаївському суднобудівному заводі

Про це повідомив генеральний директор підприємства Валерій Калашников

Відповідні роботи мають бути проведені у разі наявності фінансового ресурсу у командуванні Військово-Морських Сил ЗС України.

Зараз на підприємстві здійснюють ремонт десантного корабля “Юрій Олефіренко” (L401) та десантного катеру “Сватове” (U763)

“Ми плануємо на цей рік ще один корабель на ремонт, якщо вистачить у військово-морських сил фінансів для його виконання, це “Скадовськ”, – розказав Валерій Калашников

«Скадовськ» (P170) до 1 листопада 1997 року носив назву «Гайдамака». Він відноситься до артилерійських катерів проекту 1400М (шифр «Гриф-М», англ. Zhuk class за класифікацією НАТО).

Був побудований на Феодосійському суднобудівному заводі «Море» в 1990 році. Після прийомо-здаточних іспитів увійшов до складу ЧФ СРСР. Включений у склад 17 окремої бригади спеціального призначення ВМФ з базуванням у військовому порту Очакова.

15 квітня 1992 року разом з усім особовим складом військової частини 34391 екіпаж катера склав присягу на вірність народові України де отримав назву «Гайдамака».

Технічні характеристики катерів проекту 1400М:

Водотоннажність: 39,7 тонн
Довжина: 23,8 метрів
Ширина: 5,0 метрів
Екіпаж: 10 осіб
Озброєння: в/к кулемет калібром 12,7 мм

"Скадовськ" (P170) ВМС України Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот