fbpx
До кінця травня має бути готовий фюзеляж першого Ан-178 для ЗСУ

До кінця травня має бути готовий фюзеляж першого Ан-178 для ЗСУ

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 Закупівлі ОПК ПС ЗСУ Україна

До кінця травня має бути готовий фюзеляж першого Ан-178 для Повітряних Сил ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

На сьогодні проводиться підготовка стапеля для складання фюзеляжу літака, будуються його агрегати, закінчено підготовку виробництва для виготовлення крила.

До 31 травня ДП «Антонов» планує завершити складання фюзеляжу першого з трьох Ан-178, а потім – провести стикування крила, хвостового оперення та інших елементів планера.

З метою забезпечення потреб Збройних Сил України підприємство розпочало виконувати контракт за власні кошти, однак сподівається на якнайшвидше фінансування від АТ «Укрексімбанк».

Наприкінці минулого року, в присутності та за підтримки Президента Володимира Зеленського, вперше за історію України держава замовила у ДП «Антонов» військово-транспортні літаки для потреб нашого війська. І це лише перший крок, спрямований на відродження авіаційної галузі України, – відзначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Процес збирання фюзеляжу Ан-178 для Перу

Як відомо, відповідну угоду з «Антонов» під держгарантії на замовлення трьох Ан-178 було укладено 29 грудня 2020 року. Сума контракту – майже 3 млрд гривень, термін виконання робіт – чотири роки.

Виконання цього контракту – справа честі для нашого підприємства. Тому колектив ДП «Антонов» зробить все, щоб виконати свої зобов’язання якісно та вчасно, – наголосив в.о. генерального директора підприємства Сергій Бичков.

На «Антонов» вже опанували виробництво всіх складових планера літаків Ан-178 та додали десантні люки.

Серійний завод «Антонов» тепер здатний виробляти самостійно всі складові планера літаків сімейства Ан-148/158/178.

Процес збирання фюзеляжу літака Ан-178 для Повітряних Сил ЗСУ

Раніше значну частину (хвостова частина фюзеляжу та оперення, частина кабіни, мотогондоли) фюзеляжу постачали з Росії (Воронезьке акціонерне літакобудівне об’єднання).

Зокрема це рульові поверхні, складові мотогондоли, капот реверсного пристрою, обтікачі реверсу та вихлопна система обтікачів реверсу.

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 Закупівлі ОПК ПС ЗСУ Україна