fbpx
До навчань НАТО долучили БМП Lynx KF41

До навчань НАТО долучили БМП Lynx KF41

Rheinmetall БМП Бронетехніка Європа навчання НАТО Світ Угорщина

Концерн Rheinmetall провів показовий виступ бойової машини Lynx KF41 під час навчань НАТО Brave Warrior.

Про це повідомляє концерн Rheinmetall.

Як відзначили в компанії, це важливий етап програми: вперше машина виступила на «одній сцені» з військами союзників. «Ми отримали виключно позитивні відгуки від підрозділів!» – відзначається в заяві.

Міжнародні військові навчання під назвою Brave Warrior проводяться на заході Угорщини, навчання орієнтовані на міжнародне військове співробітництво.

У навчаннях беруть участь 1500 солдатів, що складаються з підрозділів Угорщини, Румунії, Словаччини та США, а також 500 бойових машин.

Нагадаємо, у вересні 2020 року компанія Rheinmetall підписала з Міноборони Угорщини контракт на поставку 218 БМП «Lynx», а також супутніх товарів і послуг на суму понад 2 млрд євро.

Підписаний в Будапешті контракт передбачає поставку 218 бойових машин піхоти «Lynx» і дев’яти броньованих ремонтно-евакуаційних машин «Buffalo», початкового комплекту запасних частин, тренажерів, проведення навчання особового складу, а також обслуговування техніки.

Додатково уряд Угорщини й Rheinmetall в серпні 2020 року досягли домовленості про створення спільного підприємства, яке буде відповідати за організацію виробництва БМП в Угорщині. Rheinmetall буде володіти контрольним пакетом акцій і очолить спільне підприємство.

Lynx

БМП «Lynx» розроблена Rheinmetall за 5 років. Концепція передбачає створення сімейства бронетехніки, що складається з модуля шасі й комплектів змінного обладнання в різних варіантах.

Це означає, що базова версія може бути налаштована як бойова машина піхоти, бронетранспортер, командирська машина або санітарна машина.

Даний підхід повинен сприяти суттєвому зниженню витрат на експлуатацію, а також більш гнучкого реагування командування ЗС на тактичні вимоги. БМП характеризується високою живучістю, мобільністю і вогневою міццю.

Розрахунок БМП – 12 осіб, включаючи трьох членів екіпажу і до дев’яти осіб десанту. «Lynx» забезпечує захист розрахунку від різних загроз, включаючи підрив на мінах і саморобних вибухових пристроях, обстріли, касетні боєприпаси та протитанкові керовані ракети.

Угорщина стала першою державою-членом НАТО і ЄС, яке обрало для прийняття на озброєння своїх сухопутних військ новітню БМП «Lynx», розроблену компанією Rheinmetall.

Довжина KF41 – 7,7 м, ширина – 3,6 м, висота – 3,3 м. Машина оснащена двигуном Liebherr потужністю 850 кВт (1140 к.с.) і трансмісією Renk, максимальна швидкість – 70 км / год, запас ходу по паливу – понад 500 км. В конфігурації з озброєною 35-мм гарматою баштою Lance 2.0, маса KF41 становить близько 44 т.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Rheinmetall БМП Бронетехніка Європа навчання НАТО Світ Угорщина