fbpx
До Одеси зайшов британський есмінець та нідерландський фрегат

До Одеси зайшов британський есмінець та нідерландський фрегат

Есмінці Королівський ВМФ Великої Британії Королівські ВМС Нідерланів Одеса Співпраця Україна Флот Фрегати Чорне море

До Одеси зайшов британський есмінець Defender (D36) та нідерландський фрегат Evertsen (F805).

Про це повідомляє «Думская».

Британський есмінець о 9:30 зустрівся з лоцманським катером, а через півтори години став біля 19 причалу морського вокзалу.

Вже ближче до опівдня у 18 причалу пришвартувався фрегат з Нідерландів HNMLS Eversten F805. Проводку обох кораблів здійснили буксири портового флоту «Булат» та Патріот».

Кораблі входять до британської авіаносної групи на чолі з кораблем HMS Queen Elizabeth, що нещодавно відправився у навколосвітню подорож.

Перед заходом до Одеси есмінець Defender (D36) та фрегат Evertsen (F805) провели спільні маневри у Чорному морі з есмінцем USS Laboon (DDG 58).

Есмінець Defender (D36) з Великої Британії та фрегат Evertsen (F805) з Нідерландів увійшли до Чорного моря 14 червня 2021 року. Передувало цьому заходу – відвідування Стамбула.

Маршрут руху ударної групи кораблів Королівського флоту Великої Британії

Відвідини регіону анонсувалися у середині квітня, щоправда тоді озвучувалось про захід есмінцю проєкту Type 45 та фрегату проєкту Type 23 Королівського військово-морського флоту Великої Британії, проте замість останнього зайшов корабель Королівського військово-морського флоту Нідерландів.

Розміщення кораблів біля узбережжя України має на меті продемонструвати солідарність офіційного Лондона з Києвом та союзниками НАТО.

До згаданої авіаносної групи авіаносця HMS Queen Elizabeth наприкінці травня приєднався італійський ракетний есмінець Andrea Doria. Корабель знаходився у складі групи упродовж 10 днів.

Він замінив британський фрегат HMS Kent, який вирушив працювати у складі Постійною морською групою НАТО 2 (NATO Maritime Group Two) для сприяння морській безпеці в Середземному морі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Есмінці Королівський ВМФ Великої Британії Королівські ВМС Нідерланів Одеса Співпраця Україна Флот Фрегати Чорне море