fbpx
До Повітряних Сил надійшов модернізований МіГ-29МУ1

До Повітряних Сил надійшов модернізований МіГ-29МУ1

Авіаремонт Авіація Винищувач Львівський авіаційний завод МіГ-29 Модернізація ОПК Україна

До Повітряних Сил ЗСУ надійшов модернізований на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» винищувач МіГ-29МУ1.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

На відремонтованому та модернізованому літаку продовжили ресурсні показники, встановили обладнання та системи українських виробників замість радянського виробництва.

Перед передачею відбулось приймання літака військовою прийомкою в особі представників 4762 Головного військового представництва МО України та представників військової частини ПС ЗСУ.

Були виконані випробувальні польоти з її подальшим перебазуванням до аеродрому постійного базування.

«Модернізована версія літака МіГ-29МУ1 вже добре відома нашим військовим льотчикам. Станом на сьогодні триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств», – розказав директор підприємства Дмитро Матрунчик.

У програмі модернізації винищувача головним підприємством є «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» та ще низка співвиконавців як державного, так і приватного сектору: ДП «ЛРЗ «Мотор», ДП «ОАЗ«, ДП «Оризон-Навігація», ДП «Новатор», київські ТОВ «Радіонікс», КП СПБ «Арсенал», ВАТ НТК «Електронприлад», ТОВ «АВІАРМ» і ТОВ ТТЦ «Авіарадіосервіс» та Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Перед цим у липні 2020 року Повітряні Сили Збройних Сил України отримали модернізований винищувач МіГ-29, що надійшов до бойового складу 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації.

Інформація про обсяг проведених робіт з модернізації того борту не розголошується.

До Повітряних Сил надійшов модернізований МіГ-29МУ1

Зараз на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» працюють над модернізацією винищувача до рівня МіГ-29МУ2.

Завдяки модернізації на МіГ-29МУ2 можливе встановлення ракетно-бомбового озброєння з телевізійними головками наведення типу Х-29Т типу «повітря-поверхня» та КАБ-500КР.

Випробування з пусками на полігоні проводились Державним науково-дослідним інститутом випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки у березні 2020 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіаремонт Авіація Винищувач Львівський авіаційний завод МіГ-29 Модернізація ОПК Україна