fbpx
До США прибули майбутні екіпажі катерів Island

До США прибули майбутні екіпажі катерів Island

ВМС України Катери «Island» Співпраця США Україна Україна-США Флот

До США для проведення 10-тижневого курсу підготовки прибули майбутні екіпажі катерів Island.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на Посольство України в Сполучених штатах.

Це вже друга партія катерів, які США передадуть Україні в рамках допомоги у сфері безпеки та оборони.

Посольство повідомило, що на навчання у Балтимор прибуло одразу три екіпажі патрульних катерів типу Island, пресслужба ВМС ЗС України написала про два екіпажі.

Раніше відправлення українських моряків анонсував Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Перед відправкою за океан українські військові моряки проходили інтенсивний курс в Україні на базі 198 Навчального центру ВМС ЗС України та інших установах.

Підготовка екіпажів ВМС ЗСУ. Фото: АрміяInform

Перший етап підготовки відбувся в Одесі, де відібрані кандидати пройшли теоретичний і практичний курси занять, на яких вивчали технічні характеристики катерів цього класу.

Під час другого етапу, що тривав чотири тижні, майбутні члени екіпажів відпрацьовували майже всі практичні питання, пов’язанні зі службою на кораблі.

Наприкінці другого етапу особовий склад всього екіпажу катера практикували роботу роботу між головним командним пунктом і всіма постами.

Про набір нових екіпажів на патрульні катери типу Island стало відомо у жовтні 2019 року, коли Начальник управління персоналом – Заступник начальника штабу ВМС ЗС України Олександр Шевченко офіційно озвучив про це.

Патрульні катери «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, на урочистостях

Аналогічну підготовку пройшли екіпажі патрульних катерів «Слов’янськ» та «Старобільськ», у США вони прибули 6 липня 2019 року, а вже 15 вересня того ж року її було завершено.

Патрульні катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» типу Island 4 жовтня 2019 року були завантажені на судно Ocea Freedom, а доставили до Одеси 21 жовтня, за два дні їх спустили на воду.

13 листопада 2019 року, у Практичній гавані міста Одеси відбулась церемонія підняття прапорів ВМС ЗС України на раніше переданих патрульних катерах «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, а також пошуково-рятувальному судні «Олександр Охрименко».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Катери «Island» Співпраця США Україна Україна-США Флот