fbpx
До України прибув глава Пентагону Ллойд Остін

До України прибув глава Пентагону Ллойд Остін

Співпраця США Україна Україна-США

До України з візитом прибув міністр оборони США Ллойд Остін.

Вранці у понеділок, 20 листопада, він потягом приїхав до Києва.

Про свій візит, американський міністр повідомив у соцмережі Х (Twitter).

Зокрема, основною метою його візити є зустріч з представниками української влади.

«Сьогодні я тут, щоб передати важливе повідомлення – Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в їхній боротьбі за свободу проти агресії Росії як зараз, так і в майбутньому», – написав Остін у соцмережі.

Ллойд Остін, Міністр оборони США, Брюсель, 15 червня 2022, Кадр з відео

Його зустріла на залізничному вокзалі в українські столиці посол США в Україні Бріджит Брінк.

У пресрелізі Департаменту оборони Сполучених Штатів стосовно візиту глави Пентагону до України, йдеться, що Ллойд Остін братиме участь у переговорах на високому рівні з українським керівництвом.

Перемовини будуть зосереджені на подальшому зміцненні стратегічного партнерства між США та Україною.

Також, вони стосуватимуться забезпечення Збройних Сил України спроможностями на полі бою, які необхідні взимку, так і для захисту від майбутніх російських загроз.

У Пентагоні додали, що пізніше цього тижня міністр Остін також проведе 17-е засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”, яке відбудеться у форматі відеоконференції.

Напередодні візиту, міністр оборони України Рустем Умєров та глава Пентагону Ллойд Остін провели телефонну розмову. Сторони обговорили майбутню зустріч у форматі “Рамштайн”.

Візит Ллойд Остін до Києва відбувається на тлі занепокоєння з приводу продовження американської військової допомоги Україні, оскільки в Конгресі США тривають суперечки про надання додаткового фінансування з бюджету для цих потреб.

Співпраця США Україна Україна-США