fbpx
ДПСУ отримали новий корабель

ДПСУ отримали новий корабель

Буксир ДПСУ МВС Морська охорона Україна Флот

Морська охорона Державної прикордонної служби отримала новий корабель.

Про це інформує Мілітарний.

Регіональне управління Морської охорони Держприкордонслужби України повідомляє, що корабель Морської охорони спеціального забезпечення “Титан” вперше вийшов в море у новому статусі.

Командиром корабля є Петро Кузін – досвідчений моряк-прикордонник, який згуртував і виховав декілька екіпажів від катерів до флагмана Морської охорони.

Нетиповий для прикордонників, але потужний і функціональний – морський буксир “Титан” має в перспективі виконувати як завдання прикордонної служби у Виключній (морській) економічній зоні України, з огляду на його морехідність та автономність, так і завдання із забезпечення віддалених підрозділів, – йдеться у повідомленні.

Морський буксир «Титан» було побудовано у 1974 році в Норвегії. У 2004 році була проведена реновація корпусу на рівень 3SS.

Характеристики судна: потужність – 4000 к.с.; довжина – 36 м, ширина – 10 м, висота борту – 7,8 м, осадка – 5,9 м, водотоннажність – 1025 т.

Технічні характеристики судна дозволяють використовувати його для буксирування, супроводу і забезпечення протипожежної безпеки. Буксир може виконувати функції протипожежного та аварійно-рятувального судна в зоні відповідальності.

Нагадуємо, що на початку червня, малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морохорони Державної прикордонної служби посилив кордон з Білоруссю на річках Дніпро та Прип’ять.

Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морохорони у червні 2021 року на ділянці кордону з Білоруссю

Катер допомагає прикордонникам Житомирського та Чернігівського загонів ДПСУ забезпечити супровід суден, які йдуть транзитом через нашу державу. Крім того, до заходів контролю долучаються і сили 10-го окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР», які знаходяться на посиленні цієї ділянки кордону.

Минулого року 10-й окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» вже проводив рейдові дії в прикордонних районах на річкових ділянках Дніпра та Прип’яті. Для рейдів загін використовує американські катери «Safe Boat 27». Плавзасоби були отримані Держприкордонслужбою за сприяння посольства США в Україні у 2019 році.

Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морохорони у червні 2021 року

Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морохорони на службі з 2012 року та виконує забезпечення контроль за висвітленням надводної обстановки і оперативне реагування на її розвиток.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Буксир ДПСУ МВС Морська охорона Україна Флот