fbpx
ДПСУ передали перший корпус катеру OCEA

ДПСУ передали перший корпус катеру OCEA

OCEA ДПСУ Морська охорона Патрульні катери Світ Суднобудування Україна Флот Франція

У Франції передали ДПСУ перший корпус патрульного катеру OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони .

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Захід відбувся відповідно до умов контракту, який укладено між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та французькою компанією «OCEA».

Наразі представники прикордонного відомства України з числа робочої групи, яка здійснює нагляд за будівництвом, перебувають у Франції.

Перший корпус патрульного катеру OCEA під час транспортування

Сьогодні, 18 лютого, керівник робочої групи капітан 1 рангу Владислав Смірнов і Директор з питань виробництва та якості компанії «OCEA» Люк Булестре підписали прийом корпусу першого катеру FPB 98 MKI для Морської охорони ДПСУ.

Окрім цього, у ході візиту представниками Держприкордонслужби вивчаються виробничі потужності компанії, перевіряється готовність та будівництво інших закладених корпусів.

В роботі перебувають ще п’ять корпусів для катерів морської безпеки та охорони морських кордонів спеціального призначення, один з яких вже завершений на 60 %, про початок їх будівництва ми повідомляли у грудні 2021 року.

Процес будівництва корпусу патрульного катеру OCEA

Крім того, відбувається ознайомлення з готовністю компанії «OCEA» прийняти робочу групи з нагляду за будівництвом катерів. Очікується, що вже весною група експертів відбуде у французьке місто Ле-Сабль-д’Олон для забезпечення постійного зворотного зв’язку та безперервності процесу побудови катерів.

Члени української команди, які відряджатимуться до Франції, будуть супроводжувати етапи будівництва катерів, погоджувати відповідну документацію, братимуть участь у заводських, швартових, ходових випробуваннях, а також в інших перевірках, пов’язаних з будівництвом катерів, їх обладнанням і комплектуванням.


Підписано угоду про будівництво катерів OCEA для Морської охорони


Нагадаємо, 22 липня 2020 року, на території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту про постачання 20 патрульних катерів OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони ДПСУ.

FPB 98 MKI – це маневрений патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію, який розвиває швидкість до 30 вузлів із дальністю плавання 1200 морських миль і має малу осадку для плавання на мілководді.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


OCEA ДПСУ Морська охорона Патрульні катери Світ Суднобудування Україна Флот Франція