fbpx
Дрони 110-ї ОМБр уразили групу російських піхотинців на авдіївському напрямку

Дрони 110-ї ОМБр уразили групу російських піхотинців на авдіївському напрямку

110 ОМБр Авдіївка БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Втрати Росії Україна

Батарея управління та артилерійської розвідки 110 окремої механізованої бригади імені Генерала Хорунжого Марка Безручка показала ураження групи російської піхоти на Авдіївському напрямку.

Відповідне відео БУАР 110-ї ОМБр оприлюднила у своєму Telegram-каналі.

На відео видно групу з 6 російських піхотинців на авдіївській вулиці, яких українські військові атакували “скидами” з квадрокоптера.

Росіяни, принаймні візуально, йдуть не тримаючи достатню дистанцію між собою, що дозволило максимально ефективно уразити їх за допомогою “скидів”.

Коли російські піхотинці намагалися сховатися у забудові, пілоти дронів почали скидати боєприпаси точно у щілини в покрівлі будівель.

Нещодавно “Мілітарний” повідомляв, що під час бою на околицях Авдіївки бійці Сил спеціальних операцій взяли у полон чотирьох російських військових.

Бійці Сил спеціальних операцій під час ближнього бою знищили групу супротивника поблизу Авдіївки, яку нині активно намагаються взяти штурмом російські військові.

Також їм вдалося захопити у полон чотирьох окупантів, що переховувалися у підвалі одного з будинків.

Як зазначає автор відео, принаймні частина російських військових була контужена. Імовірно, вони не могли продовжити бій та здалися.

Нагадаємо, що наприкінці січня українські військові залучили танки для ліквідації окупантів, які пробралися на вулиці Авдіївки.

Російські окупанти намагалися сховатися у будинках на вулиці Спортивна.

Для їх знешкодження українському танку довелося відкривати вогонь з близької відстані біля будинків з росіянами.

110 ОМБр Авдіївка БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією Втрати Росії Україна